لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹؛حذف فرانسه، جدال روسیه و آمریکا برای صدرنشینی

تیم ملی والیبال فرانسه با شکست مقابل روسیه، نخستین تیم حذف شده در فینال لیگ ملت‌های والیبال در سال 2019 لقب گرفت...

تیم ملی والیبال فرانسه با قبول دومین شکست در مرحله پایانی لیگ ملت‌ها، از دور رقابت‌ها کنار رفت.

به گزارش مدال، در چهارمین بازی مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در شیکاگو، از ساعت ۵:۳۰ بامداد امروز (جمعه) ۲۱ تیر ماه ۱۳۹۸ تیم‌های فرانسه و روسیه به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه سه بر صفر (۲۵-۱۶، ۲۵-۲۳ و ۲۵-۱۷) به سود روسیه پایان یافت تا تیم ملی فرانسه با دو شکست در این مرحله از دور رقابت‌ها کنار برود.

به این ترتیب تیم ملی روسیه با کسب یک برد و سه امتیاز بدون ست باخته موقتاً صدرنشین گروه اول مرحله نخست فینال لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ شد. تیم ملی آمریکا نیز به دلیل یک ست باخته، با یک برد و سه امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد. فرانسه نیز با قبول دو شکست مقابل این دو تیم از دور رقابت‌ها کنار رفت.

دو تیم روسیه و آمریکا (میزبان) از ساعت ۵:۳۰ بامداد فردا (شنبه) ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۸ برای تثبیت صدرنشینی در گروه A مسابقات به مصاف یکدیگر می‌روند.

*ست اول: ۲۵ - ۱۶ روسیه
در این ست روس‌ها از همان ابتدا در دفاع روی تور و زدن سرویس عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند و بنجامین تونیوتی پاسور فرانسه را از جریان بازی خارج کردند و در نهایت پس از کسب وقت‌های استراحت فنی اول و دوم ۲۵-۱۶ ست نخست را با برتری پشت سر گذاشتند.

*ست دوم: ۲۵ – ۲۳ روسیه
با شروع ست دوم نیز این شاگردان ساملوو در تیم ملی روسیه بودند که عملکرد خوب خود را ادامه دادند و پس از کسب وقت استراحت فنی اول و دوم، نمایش قابل قبولی در زدن سرویس و دفاع روی تور داشتند تا ۲۵-۲۳ ست دوم بازی را نیز با برتری پشت سر بگذارند.

*ست سوم: ۲۵ – ۱۷ روسیه
در این ست نیز شاگردان تیلیه نتوانستند مقابل سرویس‌ها و دفاع خوب روس‌ها عملکرد خوبی داشته باشند و با نتیجه ۲۵-۱۷ نتیجه را واگذار کردند تا در مجموع شاگردان ساملوو (تیم ملی روسیه) سه بر صفر پیروز این بازی حساس شوند.

اخبار مرتبط:
لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹؛ ایران ۱ – ۳ لهستان/ شکست ایران در اولین گام
امیر غفور امتیازآورترین بازیکن ایران برابر لهستان
لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹؛ خلاصه بازی ایران ۱ - ۳ لهستان/ ویدیو

تگ ها


والیبال مرحله نهایی لیگ ملتهای والیبال مرحله‌ــنهایی‌ــلیگ‌ــملت‌های‌ــوالیبال لیگ ملتهای والیبال 2019 لیگ ملتهای والیبال لیگ ملت های والیبال 2019 لیگ ملت های والیبال لیگ جهانی والیبال فینال لیگ ملتهای والیبال 2019 فینال لیگ ملت های والیبال 2019 فینال لیگ ملت های والیبال تیم ملی والیبال فرانسه تیم ملی والیبال روسیه برنامه کامل فینال لیگ ملت های والیبال 2019 اخبار والیبال والیبال