لیگ هندبال؛ رده‌بندی تیم‌ها در پایان روز دوم دور برگشت

روز دوم مرحله برگشت رقابت های لیگ برتر هندبال یادواره شهید حسین پور جعفری امروز به پایان رسید....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از فارس، روز دوم از مرحله برگشت دور دوم رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور امروز چهارشنبه ۱۷ دی ماه با انجام سه مسابقه به پایان رسید.

در نخستین دیدار از ساعت۱۲:۳۰ دو تیم پرسپولیس بهبهان و نفت وگاز گچساران به مصاف هم رفتند که نفتی ها در غیاب سرمربی خود با نتیجه ۳۶ بر ۲۵ مقابل شاگردان مسعود ظهرابی تن به شکست دادند. نفت و گاز با این شکست همچنان ۲ امتیازی در رده ششم جدول گروه الف قرار گرفت و نماینده استان خوزستان نیز با این برد ۱۰ امتیازی شد و با یک پله صعود در رده سوم جدول قرار گرفت.

در دومین بازی تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون صدرنشین به مصاف تیم تازه لیگ برتری پاس ناجا قم رفت و موفق شد در یک نبرد دیدنی و جذاب با حساب  ۲۵ بر ۲۰ حریف خود را از پیش رو بردارد تا کماکان ۱۸ امتیازی به صدرنشینی خود ادامه دهند.

پاس ناجا قم با این شکست جای خود در جدول رده بندی را در رده سوم به پرسپولیس بهبهان پس داد. در آخرین دیدار امروز هم تیم های ستارگان دشتستان و ذوب آهن اصفهان از ساعت ۱۸:۰۰ در تالار هندبال حاج قاسم سلیمانی تهران مقابل هم صف آرایی کردند که سبز پوشان ذوب آهن در یک بازی پرگل موفق شدند با حساب ۳۴ بر ۱۵ مقابل حریف به برتری دست یابند. شاگردان کیوان صادقی با کسب این برد ۱۳ امتیازی در رده دوم‌ پشت سر شهید شاملی کازرون قرار گرفتند و همچنین ستارگان دشتستان با این شکست ۴ امتیازی در رده پنجم باقی ماند.

فردا پنج شنبه ۱۸ دی ماه در ادامه این رقابت ها تیم های گروه ب در سه دیدار مقابل هم صف آرایی می کنند.

رده بندی تیم ها در پایان روز دوم به شرح زیر است:

گروه الف:


۱-    نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۱۸ امتیاز
۲-    ذوب اهن اصفهان ۱۳ امتیاز
۳-    پرسپولیس بهبهان ۱۰ امتیاز
۴-    پاس ناجای قم ۹ امتیاز
۵-    ستارگان دشتستان ۴ امتیاز
۶-    نفت و گاز گچساران ۲ امتیاز

گروه ب:


۱-    صنعت مس کرمان ۱۸ امتیاز
۲-    فولاد مبارکه سپاهان ۱۲ امتیاز
۳-    فرازبام خائیز دهدشت ۱۰ امتیاز
۴-    زغال سنگ طبس ۹ امتیاز
۵-    کیمیا کاشت کردستان ۳ امتیاز
۶-    پرواز هوانیروز ۲ امتیاز

تگ ها


هندبال