لیگ والیبال بانوان با توجه به وضعیت کرونا برنامه ریزی شده است

سرمربی تیم والیبال بانوان ذوب آهن گفت: مسابقات با توجه به روند کرونا برنامه ریزی می شود و اگر شرایط خوب پیش رود، مرحله پلی آف انجام خواهد شد....

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ برتر والیبال بانوان پنجم مهرماه برگزار می شود.تیم والیبال ذوب آهن از شهریورماه تمرینات خود را برای حضور در مسابقات آغاز کرده است.

فریبا صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت تیم والیبال بانوان ذوب آهن گفت: همانند سال های گذشته در رقابت های لیگ برتر حضور داریم به همین منظور تمرینات خود را از شهریورماه آغاز کرده ایم. مراسم قرعه کشی پنجم مهرماه برگزار می شود و در روز مراسم، تعداد تیم های شرکت کننده مشخص خواهند شد.

سرمربی تیم والیبال ذوب آهن با اشاره به ویروس کرونا ادامه داد: با توجه به اینکه مسابقات مردان در حال برگزاری است، رقابت بانوان هم نباید مشکل خاصی داشته باشد و رقابت ها طبق برنامه انجام خواهد شد. ظاهرا در بخش مردان، تیم ها مرتب تست کرونا می دهند. امیدوارم این روند در بخش بانوان نیز صورت گیرد. با توجه به هزینه بر بودن تست کرونا، امیدوارم اسپانسرها آن را انجام دهند.

صادقی اظهارداشت: در نخستین جلسه هم اندیشی لیگ برتر تصمیم بر این شد تا مسابقات با توجه به روند کرونا برنامه ریزی شود. اگر شرایط خوب پیش رفت، مرحله پلی آف برگزار خواهد شد اما کرونا قابل پیش بینی نیست به همین دلیل برنامه ها طبق روند بیماری و بهبودی آن مشخص می شود.

سرمربی تیم والیبال ذوب آهن اصفهان درباره هدف تیمش گفت: سعی بر این بود تا تیم خوبی بسته شود. بازیکنان سال گذشته را حفظ کردیم و در چند پُست تقویت شدیم، چرا که هدفمان این است حضوری قدرتمند در مسابقات داشته باشیم. البته یکی از اهداف تیم این است تا به بازیکنان جوان بومی نیز فرصت داده شود. به قهرمانی فکر می کنیم.

تگ ها


لیگ برتر والیبال تیم والیبال ذوب آهن ویروس کرونا فریبا صادقی والیبال والیبال بانوان