لیگ والیبال؛ سیرجان از ارومیه سبقت گرفت

هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر والیبال با پیروزی فولاد سیرجان و شهرداری ورامین به پایان رسید تا سیرجانی‌ها در رتبه دوم جدول جای شهرداری ارومیه را بگیرند....

به گزارش "ورزش سه"، در پنجمین مسابقه از هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر والیبال تیم‌های شهرداری ورامین و شهرداری ارومیه به مصاف یکدیگر رفتند و این مسابقه سه بر دو به سود شهرداری ورامین به پایان رسید.


شاگردان پیمان اکبری در ست دوم و چهارم این مسابقه سنگین، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۷ نماینده ورامین را شکست دادند اما در ست‌های اول، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۷ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۱۳ مغلوب این تیم شدند تا پنجمین شکست این فصل خود را تجربه کنند و با یک پله سقوط در جایگاه سوم جدول قرار گیرند.


شهرداری ورامین به‌رغم کسب این پیروزی و ماندن در رتبه هفتم جدول با ۱۲ برد و ۳۵ امتیاز، هنوز صعودش به مرحله پلی‌آف قطعی نشده است و در سه هفته آینده لیگ برتر مردان باید به مصاف تیم‌های سایپا تهران، شهداب یزد و هورسان رامسر برود.


در مسابقه همزمان که به میزبانی خانه والیبال تهران برگزار شد، تیم‌های فولاد سیرجان و آذرباتری ارومیه به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده سیرجان سه بر یک حریف خود را شکست داد و به نوزدهمین برد خود در این رقابت‌ها دست یافت.


آذرباتری در ست سوم این مسابقه ۲۵ بر ۲۰ حریف قدرتمند خود را شکست داد اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۰ مغلوب فولاد سیرجان شد تا بیست و سومین شکست خود را تجربه کند. از سوی دیگر سیرجانی ها توانستند با این پیروزی به رده دوم جدول برسند.


نتایج کامل شش دیدار این هفته به قرار زیر است:


شهرداری گنبد ۳ – هورسان رامسر یک (۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۷ و ۲۵ بر ۱۴)
هراز آمل ۲ – شهداب یزد ۳ (۲۵ بر ۲۳، ۱۶ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۳، ۱۴ بر ۲۵ و ۱۸ بر ۲۰)
راه‌یاب ملل کردستان یک – سایپا تهران ۳ (۱۶ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۲، ۱۸ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۲۵)
فولاد مبارکه سپاهان ۳ – شهرداری قزوین صفر (۲۸ بر ۲۶، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۷)
شهرداری ورامین ۳ – شهرداری ارومیه ۲ (۲۵ بر ۲۳، ۲۰ بر ۲۵، ۲۷ بر ۲۵، ۱۷ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۱۳)
فولاد سیرجان ۳ – آذرباتری ارومیه یک (۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۲، ۲۰ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۰)

تگ ها


لیگ برتر والیبال ایران والیبال