لیگ والیبال؛ سیرجان همچنان روی ریل ناکامی

در روزی که پاس گرگان برنده جدال حساس میان‌جدولی مقابل شهرداری ورامین شد، زور فولاد سیرجان به شاگردان محمدرضا تندروان در تیم شهرداری ارومیه نرسید....

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه بازی های هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال فولاد سیرجان در آخرین تقابل خود در هفته پایانی دور رفت، میزبان شهرداری ارومیه‌ای بود که پیش‌تر جایگاهش را در رده دوم جدول تثبیت کرده بود. شاگردان سعید رضایی در تیم سیرجان قصد داشتند این هفته با استفاده از امتیاز میزبانی تکانی به رتبه دهمی‌شان در جدول بدهند اما رقیب سرسختی همچون شهرداری ارومیه که سکوی قهرمانی را هدف گرفته، چنین اجازه‌ای به سیرجانی‌ها نداد تا این دیدار با نتیجه سه بر دو به سود ارومیه تمام شود.


شاگردان سعید رضایی در تیم سیرجان در ست‌های دوم و سوم موفق به کسب امتیاز‌های ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۸ شدند. شهرداری ارومیه هم در ست‌های اول، چهارم و پنجم امتیازهای ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۸ و ۱۵ بر ۱۳ را به سود خود ثبت کرد تا ۳۰ امتیازی شود.


در دیگر بازی این هفته شهرداری ورامین میزبان پاس گرگان بود. دو تیم درحالی به مصاف هم رفتند که تقابل این دو تیم در تقابل غیرمستقیم با شهرداری گنبد، به عنوان‌ تیم‌های میان‌جدولی، نقش تعیین‌کننده‌ای در تغییرات میان جدول داشت؛ رقابتی که در یک رالی پنج‌سته در نهایت با نتیجه سه بر دو به سود گرگانی‌ها تمام شد.


در این دیدار پاس گرگان در ست‌های دوم، سوم و پنجم به ترتیب به امتیاز ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۳ و ۱۵ بر ۱۳ رسید و شاگردان ساسان خداپرست در تیم شهرداری ورامین هم ست اول و چهارم را با کسب امتیاز ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۹ به پایان بردند.

تگ ها


فولاد سیرجان لیگ برتر والیبال ایران والیبال