لیگ والیبال؛ شکست صدرنشین در جدال فولادی ها

در آغاز هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر والیبال سپاهان صدرنشین در جدال فولادی‌ها مغلوب نماینده سیرجان شد و هراز آمل هفتمین ناکامی فصل خود را برابر شهرداری ارومیه تجربه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر والیبال امروزبا شش دیدار به صورت متمرکز در خانه والیبال و سالن فدراسیون پیگیری می‌شود.


در نخستین بازی امروز که در خانه والیبال برگزار شد، شهرداری ارومیه میزبان لبنیات هراز آمل بود. شاگردان پیمان اکبری در سه ست متوالی این دیدار با ثبت امتیازات (۲۵ بر ۱۷)، (۲۵ بر ۲۲) و (۲۵ بر ۲۲) به پیروزی رسیدند و ۳ امتیاز این بازی را از آن خود کردند، اما این برد موجب ارتقای جایگاه تیم شهرداری ارومیه در جدول نشد تا این تیم با ۱۹ برد و ۵۷ امتیاز، همچنان در رده سوم بایستد.


در بازی همزمان دو تیم فولادی لیگ برتر در سالن فدراسیون به مصاف یکدیگر رفتند و تیم فولاد سیرجان سه بر یک حریف خود را شکست دادند.


شاگردان محمدرضا تندروان در تیم فولاد سیرجان با کسب این پیروزی و ثبت امتیازهای (۱۶ بر ۲۵)، (۲۵ بر ۱۸)، (۲۳ بر ۲۵) و (۱۷ بر ۲۵) موفق شدند برنده جدال غیرمستیم با شهرداری ارومیه باشند و با کسب ۲۰ برد و ۵۸ امتیاز، جایگاه خود را در رده دوم جدول حفظ کنند. فولاد مبارکه سپاهان به‌رغم این باخت، همچنان صدرنشین ماند.

تگ ها


لبنیات هراز آمل والیبال لیگ برتر والیبال ایران شهرداری ارومیه