لیگ والیبال؛ ورامین با باخت به پلی‌آف رسید

شهرداری ورامین در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر والیبال مغلوب سایپا شد اما صعود خود را به مرحله پلی‌آف این رقابت‌ها قطعی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر والیبال امروز(شنبه) با شش دیدار به صورت متمرکز در خانه والیبال و سالن فدراسیون در حال پیگیری است.


در یکی از حساس‌ترین بازی‌های امروز، هورسان رامسر یکی از مدعیان حضور در پلی‌آف، در خانه والیبال میهمان شهداب یزد بود. پیروزی در این دیدار از اهمیت بالایی برای هورسانی‌ها برخوردار بود اما این تیم تنها در ست سوم موفق شد با نتیجه (۲۳ بر ۲۵) از حریف پیش بیفتد و در ست‌های اول، دوم و چهارم نتیجه را با امتیازهای (۲۵ بر ۱۸)، (۲۵ بر ۲۰) و (۲۵ بر ۲۳) واگذار کرد تا شهداب یزد با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی برسد.


در بازی همزمانی که به میزبانی سالن فدراسیون والیبال برگزار شد، شهرداری ورامین با وجود شکست ۳ بر ۲ مقابل سایپا تهران موفق شد جواز صعود به مرحله پلی‌آف را کسب کند و یکی از ۲ سهمیه باقی‌مانده را تصاحب کند. در این دیدار نارنجی پوشان سایپا در ست‌های اول، سوم و پنجم با امتیازهای (۱۷ بر ۲۵)، (۱۸ بر ۲۵) و (۷ بر ۱۵) مسابقه را به سود خود رقم زدند. شهرداری ورامین هم با کسب امتیازهای (۲۵ بر ۱۶) و (۲۸ بر ۲۶) در ست‌های دوم و چهارم به پیروزی رسید.


نارنجی پوشان با کسب هفدهمین پیروزی خود در این بازی، ۵۳ امتیازی شدند و با یک پله صعود، به رده پنجم رسیدند.

تگ ها


والیبال