لیگ والیبال؛ پایان دور مقدماتی با برد شهداب و هورسان

تیم والیبال شهداب یزد در آخرین مسابقه مرحله مقدماتی در خانه والیبال تهران موفق به شکست سایپا شد تا این تیم حریف هراز آمل در مرحله پلی‌آف شود....

به گزارش "ورزش سه"، هفته سیزدهم و پایانی دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال امروز با شش دیدار به صورت متمرکز در خانه والیبال تهران و سالن فدراسیون پیگیری شد. تیم‌های پیکان تهران، شهرداری گنبد، سپاهان، شهرداری ارومیه، هورسان رامسر و شهداب یزد در این هفته مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.


در پنجمین مسابقه این هفته تیم‌های شهداب یزد و سایپا در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان محمد عمده‌غیاثی موفق به شکست سه بر یک سایپا شدند تا با کسب بیست‌ویکمین برد خود ۵۹ امتیازی شوند و در رتبه سوم جدول قرار گیرند.


شهداب در صورت شکست در این مسابقه در جایگاه چهارم باقی می‌ماند و در مرحله پلی‌آف باید دوباره به مصاف سایپا می رفت اما بازیکنان این تیم با شکست سایپا حریف مرحله پلی‌آف خود را انتخاب کردند.
سایپا در ست سوم ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسید اما در ست‌های اول، دوم و چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۶ بر ۲۴ مغلوب شهداب شد تا دور مقدماتی لیگ برتر مردان را با ۱۸ برد، ۵۶ امتیاز و کسب رتبه پنجم به پایان برساند و در مرحله پلی‌آف حریف تیم فولاد سیرجان شود.


در دیگر مسابقه همزمان این هفته و در سالن فدراسیون، تیم‌های شهرداری ورامین و هورسان رامسر به مصاف یکدیگر رفتند و هورسانی‌ها با شکست سه بر یک شهرداری ورامین به دهمین برد خود در این رقابت‌ها دست یافتند تا با ۳۰ امتیاز و کسب رتبه نهم جدول به کار خود در لیگ برتر مردان سال ۹۹ پایان دهند.


شهرداری ورامین در ست دوم این مسابقه ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسید اما در ست‌های اول، سوم و چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۹ مغلوب نماینده رامسر شد تا بازیکنان این تیم چهاردهمین ناکامی خود را تجربه کنند و با ۳۶ امتیاز در رتبه هشتم باقی بمانند.


نتایج کامل هفته سی‌ام و پایانی مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:


پیکان تهران ۳ – شهرداری قزوین یک (۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۲۱، ۲۲ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۲)
خاتم اردکان یک – شهرداری گنبد ۳ (۱۹ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۲، ۱۹ بر ۲۵ و ۲۲ بر ۲۵)
فولاد سیرجان ۲ – شهرداری ارومیه ۳ (۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۲، ۱۴ بر ۲۵ و ۱۲ بر ۱۵)
لبنیات هراز آمل یک – فولاد مبارکه سپاهان ۳ (۲۱ بر ۲۵، ۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۳ بر ۲۵)
شهداب یزد ۳ – سایپا تهران یک (۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۶، ۱۹ بر ۲۵ و ۲۶ بر ۲۴)
شهرداری ورامین یک – هورسان رامسر ۳ (۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۹، ۱۷ بر ۲۵ و ۱۹ بر ۲۵)

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال ایران