لیگ والیبال؛ پیکان برنده بازی بزرگ هفته در آمل

تیم‌های فولاد سیرجان، شهرداری ارومیه و پیکان موفق به شکست حریفان خود در هفته هشتم لیگ برتر والیبال شدند....

 به گزارش ورزش سه، هفته هشتم لیگ برتر والیبال با هفت دیدار در شهرهای یزد، ورامین، تهران، آمل، اصفهان و ارومیه (دو دیدار) پیگیری می‌شود.

* برد خانگی شهرداری ارومیه


 
نخستین دیدار این هفته از لیگ برتر از ساعت ۱۵ در سالن غدیر ارومیه آغاز شد و تیم شهرداری این شهر سه بر یک مس رفسنجان را شکست داد.


شاگردان محمدرضا تندروان در تیم شهرداری ارومیه در ست نخست ۲۵ بر ۲۳ مغلوب مس شدند، اما در ست‌های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۴ فاتح میدان شدند تا به هفتمین برد خود در لیگ برتر سال ۱۴۰۰ دست یابند و ۲۰ امتیازی شوند. مس رفسنجان با پذیرش این شکست، پنجمین ناکامی فصل خود را تجربه کرد و ۹ امتیاز باقی ماند.

*پایان طلسم مدافع عنوان قهرمانی


مسابقه دو تیم شهداب یزد و فولاد سیرجان، پنجاهمین دیدار دور مقدماتی لیگ برتر مردان سال ۱۴۰۰ بود و نماینده سیرجان بعد از چهار هفته ناکامی، موفق به شکست شهداب در یزد شد. شاگردان سعید رضایی سرمربی فولاد سیرجان در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۰ شهداب را شکست دادند تا به چهارمین برد خود در این رقابت‌ها دست یابند و ۱۱ امتیازی شوند.


شهداب در این بازی خانگی چهارمین شکست خود را تجربه کرد تا تعداد برد و باخت‌های این تیم برابر شود. 


 
 *پیکان با شکست لبنیات در رتبه سوم جدول قرار گرفت

در جذاب‌ترین مسابقه این هفته تیم لبنیات هراز آمل میزبان پیکان تهران بود. این مسابقه از این نظر اهمیت داشت که نشان دهنده تفکرات دو مربی با سابقه والیبال ایران (بهروز عطایی و پیمان اکبری) بود.


تیم پیکان در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۲۳ میزبان خود را شکست داد تا با پنج برد و ۱۶ امتیاز جای نماینده آمل را در رتبه سوم جدول بگیرد.


لبنیات هراز آمل در این مسابقه که ۸۸ دقیقه طول کشید، سومین شکست فصل خود را تجربه کرد و ۱۳ امتیازی باقی ماند.

تگ ها


لیگ برتر والیبال ایران والیبال