لیگ یک/ ادامه ناکامی شیرازی‌ها به نفع مدعیان

شاگردان محمد نصرتی توانستند برابر فجر سپاسی به پیروزی دست پیدا کنند....

به گزارش "ورزش سه"، در نخستین مسابقه هفته بیست و دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران، تیم‌های پارس جنوبی و فجر سپاسی شیراز از ساعت ۲۰ امشب در ورزشگاه تختی جم مقابل هم قرار گرفتند.

فجری‌ها که در دیدار اخیرشان مقابل مس کرمان شکست خورده و رتبه سوم جدول لیگ یک را از دست داده بودند، به امید پیروزی راهی جم شده و مقابل شاگردان محمد نصرتی قرار گرفتند، اما باز هم فرصت‌سوزی کردند و بدون امتیاز از بازی خارج شدند.

علی فاتح در دقیقه ۱۱ دروازه فجر سپاسی را باز کرد و همین بازیکن پارس جنوبی تنها پنج دقیقه پس از شروع دوم نیز موفق به زدن گل دوم خود و تیمش برابر شیرازی‌ها شد تا در آستانه برتری خانگی قرار بگیرند.

فجر سپاسی که نمی‌خواست بازنده باشد، پس از دریافت گل دوم حملات زیادی روی دروازه پارس جنوبی به وجود آورد که تنها یک‌بار در دقیقه ۸۳ توسط حمید نعمتی توانست گلزنی کند و در نهایت زمین را با شکست ترک کرد.

پارس جنوبی جم پس از یک پیروزی و سه شکست طی چهار هفته اخیر لیگ یک، موفق به کسب برتری مقابل فجر سپاسی شد تا در امتیاز ۳۱ با شاهین شهرداری بوشهر برابر شود، اما بخاطر تفاضل گل کمتر در رده ششم جدول بایستد و همچنین فجر سپاسی نیز با این باخت ۳۴ امتیازی و در رتبه چهارم ماند.

تگ ها


دسته یک پارس جنوبی جم