لیگ یک / اشک ها و لبخند ها به یاد نادر دست نشان

رایکای بابل – قشقایی شیراز آخرین دیدار هفته بیست و یکم لیگ یک و اولین دیدار رایکا بعد از درگذشت نادر دست نشان فقید بود.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، طبیعی بود مراسم ابتدای بازی تحت تاثیر درگذشت اسطوره فوتبال مازندران باشد. بازیکنان رایکا به خاطر این اتفاق تلخ ثانیه هایی گریه کردند که این روحیه بازیکنان حریف را هم تحت تاثیر قرار داد. بازی باید سوت می خورد و این چنین هم شد. قشقایی که نزدیک ترین تیم به سه نامزد سقوط به دسته ی پایین تر است با انگیزه برد بازی را آغاز کرد و زودتر از تیم میزبان به گل رسید. قشقایی بعد از رسیدن به گل سعی در حفظ و اداره بازی را داشت و تا حدود زیادی در این امر موفق بود اما درست در ثانیه هایی که داور آماده می شد در سوت خود به علامت پایان بازی بدمد محمد علی عبدالهی برای رایکا گل زد تا امتیازات این دیدار به نسبت مساوی بین دو تیم تقسیم شود. 

با برگزاری این بازی پرونده هفته بیست و یکم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور بسته شد. رایکا به واسطه امتیازاتی که در دوران مربیگری نادر دست نشان کسب کرده شانس زیادی برای ادامه حضور در جمع تیم های دسته اولی دارد.  گل محمد علی عبدالهی با اشک و لبخند ها همراه بود. لبخند به این خاطر که تیم رایکا از شکست در برابر قشقایی گریخت و اشک به خاطر اینکه هنوز برای رایکایی ها قابل باور نیست که مربی خود را از دست دادند. آنها همین چند هفته پیش بود که به همراه سرمربی خود پیروزی در برابر تیم های بزرگ را جشن می گرفتند. از جمله بازی در برابر بادران که شکست دو بر صفر را با پیروزی ۳-۲ عوض کردند. اما این یک واقعیت است. متاسفانه نادر دست نشان از میان ما رفته است. رایکایی ها دوست داشتند در این بازی پیروز شوند تا این پیروزی را به روح نادر دست نشان تقدیم کنند. همان طور که در بازی با پارس جنوبی پیروز شدند و بعد از بازی بسمت بیمارستان رفتند تا به سرمربی خود بگویند خوب شو و به اردوی تیم بیا. اما گویی پیروزی برای رایکا در غیاب نادر دست نشان برای آنها حلاوت نداشت. با همه اوصاف زندگی و فوتبال ادامه دارد.

تگ ها


دسته یک رایکا بابل