لیگ یک / امید مس برای صعود زنده ماند

پس از سه شکست متوالی سرانجام مسی‌ها توانستند اولین پیروزی خود در حضور فرهاد کاظمی را جشن بگیرند....

به گزارش "ورزش سه" یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته سی و یکم لیگ یک در کرمان در جریان بود، چرا که مسی‌ها برای زنده نگه داشتن امیدهای خود برای صعود به لیگ برتر، باید در خانه حتما رایکا را شکست می‌دادند و تیم متحول‌شده رایکا با حضور پیروز قربانی هم به دنبال تثبیت جایگاه خود و نزدیک‌تر شدن به میانه‌های جدول بود.

مسی‌ها از همان دقایق ابتدایی مسابقه فشار زیادی روی دروازه رایکا وارد کردند و در مقابل ضدحملات خطرناک شاگردان قربانی هم خط دفاعی مس را آزار داد و این مسئله باعث شد تا نیمه اول جذابی میان مس و رایکا شکل بگیرد؛ با این‌حال اما توپی از خط دروازه‌های دو تیم عبور نکرد تا بازی بدون گل مساوی در نیمه نخست به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، حملات مس برای رسیدن به گل برتری پس از فرصت‌سوزی‌هایی که در نیمه اول داشتند سرانجام به بار نشست و پیمان میری توانست حساب کار را یک بر صفر به سود تیم خود کند؛ پس از این گل، مالکیت توپ بیشتر در اختیار شاگردان فرهاد کاظمی قرار گرفت و آن‌ها به دنبال مدیریت بازی و افزایش اختلاف خود با حریف بودند که این اتفاق رخ داد و حمید گلزاری توانست خیال مسی‌ها از رسیدن به سه امتیاز خانگی را آسوده کند و آن‌ها را به پیروزی ارزشمند برساند.

با این نتیجه فرهاد کاظمی در دومین هفته حضورش روی نیمکت مس توانست اولین پیروزی خود را جشن بگیرد و به سه هفته باخت متوالی این تیم کرمانی پایان دهد؛ حالا مسی‌ها ۴۹ امتیاز امیدهایشان برای صعود به لیگ برتر زنده ماند و آن‌ها در فاصله ۴ امتیازی تا منطقه سبز جدول فاصله دارند. از سوی دیگر رایکا با این شکست ۳۷ امتیاز ماند و همچنان خطر سقوط به لیگ دو را احساس می‌کند و باید دید در هفته‌های آینده چه سرنوشتی برای این تیم رقم خواهد خورد.

تگ ها


دسته یک مس کرمان رایکا بابل