لیگ یک؛ اولین پیروزی فصل برای فجر سپاسی

تیم فجر سپاسی با کسب پیروزی یک گله برابر نود ارومیه، به نخستین برد فصل خود رسید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فجر سپاسی شیراز و نود ارومیه در استادیوم پارس شیراز به مصاف یکدیگر رفتند. این دو تیم که با یک امتیاز در قعر جدول قرار داشتند، با نیاز مبرم به سه امتیاز این مسابقه وارد زمین شدند اما در نهایت این نماینده شیراز بود که به پیروزی دست یافت.

بازی تحت تاثیر بیانیه شب گذشته اعضای تیم نود ارومیه بود که به دلیل مشکلات موجود، این مسابقه را آخرین حضور خود در زمین خواندند. با این حال این تیم با ترکیب سیدرسول حسینی، محمد زینالی، علی بشیری، مهدی محمدی، آرمین سوادگر، محجد رستمی زاد، علی کرمی، هدایت حسن پور، اکبر صفرزاده، علی کرمی، عماد علیپور و فرزاد نبی زاده وارد زمین شد.

از آن سو فجر سپاسی که سرمربی اش مهابادی را به تیم جوانان داده، با هدایت علی اصغر کلانتری پای به میدان گذاشت. سرمربی جدید فجر این ترکیب را برای بازی انتخاب کرد: وحید عزیزی، محمد امینی، محمد قنبری، امیرحسین صدقی، رحیم البوغبیش، امیر شبانی، دانیال کردستانی، فرزان دانا، سعید زارع، میلاد احمدی و احسان علوان زاده.

نکته جالب نمایش قابل قبول فجر سپاسی شیراز در این بازی و در حالی بود که سرمربی آن ها از روز پنج شنبه کار خود را آغاز کرده و تنها یک جلسه تمرینی با این تیم داشت.

تک گل فجر سپاسی را دانیال کردستانی در دقیقه ۶۵ به ثمر رساند تا این تیم با ثبت نخستین پیروزی فصل جایگاهش در جدول را بهتر کند.

نود ارومیه با یک امتیاز در رتبه هفدهم باقی ماند تا همچنان جدی ترین گزینه سقوط باشد.

تگ ها


دسته یک فجر سپاسی نود ارومیه فوتبال