لیگ یک/بازگشت مس به جمع مدعیان صعود

مس کرمان با برد مقابل خیبر خرم‌آباد به جمع مدعیان صعود به لیگ برتر برگشت....

به گزارش "ورزش سه"، نارنجی پوشان فوتبال کرمان که چند هفته ای از صدرجدول رقابت های لیگ دسته اول دور شده بودند، حالا دوباره با فرهاد کاظمی به عنوان یک مدعی ظاهر شدند.


مسی‌ها امروز در یکی از رقابت های حساس هفته سی و دوم لیگ یک در خرم آباد مقابل تیم خیبر به میدان رفتند که در نهایت با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسیدند.


در دقیقه ۶۳ این مسابقه روی یک پاس عمقی، توپ در پشت مدافعان به گلزاری رسید تا او پس از برگشت شوت اول خود به زیبایی ضربه دومش را تبدیل به گل کند و بازی را یک بر صفر به سود مس کرمان کند.


در ادامه تیم خیبر که دوست نداشت در خانه بازنده شود تلاش زیادی کرد اما عصبی شدن بازیکنان این تیم سبب شد تا یکی از بازیکنان نماینده خرم آباد اخراج شود. امیرحسین غلامی بازیکن خیبر در دقیقه ۸۶ با دریافت کارت زرد دوم و در نهایت کارت قرمز از زمین اخراج شد.


بعد از ۱۰ نفره شدن خیبر بازهم فشار آورد اما روی ضد حملات متزلزل شد تا اینکه در دقیقه ۵+۹۰ بار دیگر دروازه اش توسط بهرام رشید فرخی باز شد تا دو بر صفر بازنده شود.


با این پیروزی مس کرمان ۵۲ امتیازی شد و بار دیگر به جمع مدعیان صعود به لیگ برتر برگشت. همچنین خیبر خرم آباد نیز ۴۵ امتیازی باقی ماند و شانسش برای صعود به لیگ برتر کمتر شد.

تگ ها


دسته یک مس کرمان خیبر خرم آباد