لیگ یک؛ بد موقعی باختی آقا رسول!

آلومینیوم اراک در دیداری حساس مقابل آرمان گهر بازنده شد تا اکنون شانس صعود به خطر بیفتد....

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان رسول خطیبی که با نمایشی موفق طی دیدارهای اخیر و خصوصا از زمان قبول هدایت این تیم توسط رسول خطیبی به جمع مدعیان صعود اضافه شده بودند، در شرایط امروز از آرمان گهر پذیرایی می‌کردند که در پایان شکست تلخی را متحمل شدند.

رسول خطیبی که امید زیادی به کسب نتیجه در این بازی و حفظ فاصله خود با مس کرمان، دیگر مدعی صعود داشت، برابر آرمان گهر غافلیری بزرگی را دنبال کردند و در نهایت با شکست زمین را ترک کردند.

حسن شوشتری ابتدا در دقیقه ۲۰ تیمش را پیش انداخت و این در حالی بود که داور بازی در دقایق پایانی نیمه اول نیز یک پنالتی به سود گهری‌ها اعلام کرد که در ادامه نظر خود را تغییر داد. این تصمیم داور باعث شد تا بازی برای دقایقی به تنش کشیده شده و اعتراض نیمکت کرمانی‌ها را در پی داشته باشد.

در نیمه دوم آلومینیوم اراک توانست از نقطه پنالتی و توسط میثم مجیدی در دقیقه ۶۰ بازی را به تساوی بکشاند. در ادامه در حالی که آلومینیوم چشم به دروازه حریف برای دستیابی به گل پیروزی دوخته بود، شاگردان شهبا بار دیگر اراک را در شوک فرو بردند و اینبار توسط امین اسدی در دقیقه ۸۳ به گل دوم دست یافتند.

آرمان گهر با این پیروزی مسلما بزرگترین لطف را به هم استانی خود یعنی مس کرمان داشت که در کورس برای دستیابی به سهمیه صعود تلاش می‌کند. آلومینیوم بعد از هفته‌ها در شرایطی با این شکست جایگاه دومی خود را در خطر می‌بیند که مس کرمان در اهواز توانسته از استقلال پیش بیفتد و اکنون شانس بازگشت به رتبه دوم را دارد. آرمان گهر نیز با پیروزی بزرگ هفته اکنون با ۳۸ امتیاز در رتبه یازدهم جا گرفته است.

حواشی این بازی مربوط به عدم پخش زنده بازی و البته برگشت تصمیم داور برای اعلام پنالتی به سود آرمان گهر بود که اعتراض زیادی از سوی حریف در پی داشت. آلومینیوم هفته آینده در مازندران به مصاف رایکا خواهد رفت.

تگ ها


دسته یک آلومینیوم اراک