لیگ یک / برد بزرگ در انزلی؛ خیبر مدعی شد

خیبر خرم آباد با پیروزی دو بر صفر مقابل ملوان بندرانزلی در این شهر، چهارمین پیروزی متوالی خود در لیگ یک را به دست آورد تا به جمع مدعیان صعود بپیوندد....

به گزارش "ورزش سه"، خرم آبادی ها این برد را مدیون آرش افشین و عارف رستمی دو مهاجم مهار نشدنی خود هستند. افشین در اواسط نیمه دوم و در دقیقه ۷۵ به ناگاه توپی را از وسط میدان در اختیار گرفت و با یک حرکت انفرادی و پیش رو برداشتن دو مدافع ملوان، پاس عالی را برای رستمی ارسال کرد و او با یک ضربه حساب شده گل نخست بازی را به ثمر رساند.


این مهاجم که پدیده این فصل لیگ یک است، دقایقی بعد دومین گل خود و خیبر را در این بازی به ثمر رساند که در این میان اشتباه مدافع وسط ملوان نیز در گل تأثیرگذار بود.


خیبر با این پیروزی چهارمین برد متوالی خود را به دست آورد و با ۱۲ امتیازی که در نیم فصل دوم اندوخته ۳۱ امتیازی شد و به جمع مدعیان صعود اضافه شد. آنها شانه به شانه شاهین شهرداری، پارس جنوبی، هوادار و ملوان هستند و با ادامه نتایج خوب، می توانند خود را به منطقه صعود نزدیکتر هم بکنند.


عبدالله ویسی پیش از این یکبار اینکار را با شاهین بوشهر انجام داد و این تیم را از میانه جدول به رتبه صعود سوق داد و حالا دوباره در همان موقعیت قرار دارد. البته این به شرط آن است که بردهای امروز باعث سردرگمی یا غرور در جمع خیبری ها نشود.


نکته جالب این مسابقه، حضور پژمان نوری مدیرعامل ملوان روی سکوها و ناراحتی او از نتیجه کسب شده بود در حالیکه مازیار زارع همبازی سابقش و مربی فعلی ملوان نیز با عصبانیت تمام شکست تیمش مقابل خیبر را تماشا کرد؛ در ورزشگاهی که با سکوهای از بین رفته نشانی از دوران باشکوه ملوان در فوتبال ایران ندارد.


خیبر با پیروزی امروز، با صعودی قابل توجه و ۶ پله ای به رده پنجم جدول لیگ دسته اول صعود کرد و از این به بعد رقیبی سرسخت برای دیگر تیم های مدعی خواهد بود.

تگ ها


دسته یک ملوان بندرانزلی خیبر خرم آباد