لیگ یک/ برد شیرین جمی‌ها در ثانیه پایانی

پارس جنوبی جم در ادامه مسیر موفقیت خود در ششمین بازی نیز با امتیاز از زمین خارج شد و اینبار به گلی شیرین در دقیقه ۹۲ دست یافت....

به گزارش "ورزش سه"، تلاش پارس جنوبی جم و ویستاتوربین در شرایطی که تا ثانیه‌های پایانی بدون گل دنبال می‌شد با ضربه سر حمیدرضا نادری شادی را به اردوگاه جنوبی‌ها برد.

ویستاتوربین که بعد از شکست خانگی هفته گذشته خود در بوشهر به دنبال دستیابی به امتیاز و کاهش امتیازات خود در پایان جدول با دیگر مدعیان بود، در شرایطی که نمایش قابل توجهی برابر حریف در خانه‌اش به جا گذاشته بود، در نهایت در ثانیه‌های پایانی غافلگیر شد و با دریافت گل دومین شکست خود را نیز پذیرا شد.

پارس جنوبی جم که با محرومیت از انجام بازی خانگی مواجه بود، بوشهر را به عنوان میزبان این بازی معرفی کرد و در نهایت هم به یک برد ارزشمند در ادامه مسیر خوبی که طی هفته‌های اخیر با اضافه شدن مجید جلالی به عنوان مدیرفنی این باشگاه آغاز کرده بود ، دست یافت.

ویستاتوربین با این شکست و با همان ۱۵ امتیاز در رده دوازدهم جدول جا گرفت و پارس جنوبی با این برد ۱۷ امتیازی شد و به رده دهم جدول صعود کرد. ویستاتوربین هفته آینده در تهران برابر مس شهربابک قرار خواهد گرفت و پارس جنوبی نیز باید در جدالی سخت برابر شاگردان سهراب بختیاری زاده و استقلال خوزستان باید قرار گیرد.

تگ ها


ویستا توربین تهران دسته یک پارس جنوبی جم