لیگ یک / دومین پیروزی متوالی شاگردان بیاتلو

طلایی‌پوشان ساوجی موفق شدند برای دومین هفته متوالی با سه امتیازی کامل از میدان خارج شوند، سه امتیازی که این‌بار در لحظات پایانی برای تیم میزبان به دست آمد....

به گزارش "ورزش سه"، در تقابل دو تیمخوشه طلایی ساوه و استقلال ملاثانی، شاگردان وحید بیاتلو که هفته نخستین پیروزی فصل خود را مقابل تیم قعرنشین نود ارومیه به دست آورده بودند، به دنبال کسب دومین برد متوالی و فرار از منطقه خطر نیز بودند که این مهم در پایان یک دیدار مهیج و جذاب برای خوشه طلایی به دست آمد. ساوجی‌ها ابتدا توانستند توسط کامبیز دهقانی، مهاجم گلزن خوشه طلایی گل اول را در نیمه نخست و در دقیقه ۳۰ به ثمر برسانند اما این گل در اواسط نیمه دوم توسط آبی‌پوشان استقلال جبران شد و مهدی بریحی در دقیقه ۶۳ بازی را به تساوی کشاند.

فشار خوشه طلایی برای رسیدن به گل برتری ادامه داشت تا این‌که در دقیقه ۹۰+۱ عباس عامری توانست گل برتری را برای شاگردان بیاتلو بزند تا آن‌ها ۹مین امتیاز خود در فصل جدید لیگ یک را به دست آورند و به جایگاه چهاردهم جدول صعود کردند و از منطقه بحران فاصله گرفتند؛ استقلال ملاثانی هم با این شکست ۱۲ امتیازی ماند و به رده دوازدهم جدول سقوط کرد.

تگ ها


استقلال ملاثانی دسته یک خوشه طلایی ساوه