لیگ یک / رضایت همسایه‌های جدولی به ۱ امتیاز

مصاف دو تیم پارس جنوبی و رایکا بابل در جم برنده نداشت و دو تیم با تقسیم امتیازات از زمین مسابقه خارج شدند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از ۴ هفته متوالی شکست ناپذیری و کسب ۸ امتیاز برای فراز از مهلکه سقوط، شاگردان ایمان رزاقی‌راد در تیم پارس جنوبی جم امروز در جریان رقابت‌های هفته دهم لیگ یک میزبان رایکا بابل بودند؛ بابلی‌ها که همسایه جدولی پارس جنوبی به شمار می‌روند، از سه بازی اخیر خود تنها یک امتیاز به دست آورده بودند و این مسئله سبب آن شده بود تا سه امتیاز بسیار حیاتی باشد.

در نیمه اول دو تیم موقعیت‌های خوب گلزنی روی دروازه‌های یکدیگر ایجاد کردند اما این سامان محرابی بود که توانست دروازه رایکا را باز کند تا زردپوشان پارس جنوبی جم با پیروزی به رختکن بروند.

بعد از برتری یک گله پارس جنوبی در نیمه نخست، شاگردان پیروز قربانی نیمه دوم را جبران نتیجه تهاجمی آغاز کردند و حملات متعددی روی دروازه پارس جنوبی جم داشتند تا این‌که سرانجام جواد غلامی موفق به ثبت گل تساوی برای رایکا بابل شد و بعد از این گل، تلاش دو تیم برای به ثمر رساندن گل برتری بی‌ثمر بود تا نتیجه بازی تساوی ۱-۱ باشد.

با نتیجه امروز، پارس جنوبی جم برای پنجمین هفته متوالی شکست‌ناپذیر بود وآن‌سوی میدان هم رایکا برای چهارمین هفته متوالی در کسب برد ناکام بود.

در دقیقه ۹۰، علی گودرزی از رایکا و روزبه سینکی از پارس جنوبی به دلیل درگیری در جریان مسابقه دو تیم با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شدند و این مسئله باعث شد تا دو تیم ۱۰ نفره بازی را به پایان ببرند.

جالب آنکه اخراج سینکی ‌دروازه‌بان پارس جنوبی در شرایطی رخ داد که این تیم ۵ تعویض خود را انجام داده بود و این اتفاق سبب آن شد تا مدافع جمی‌ها به درون دروازه برود.

پارس جنوبی جم با تساوی به دست آمده، ۱۰ امتیاز شد و بدون تغییر در رتبه پانزدهم جدول ماند؛ رایکایی‌ها هم با تک امتیاز به دست آمده از بازی بیرون از خانه امروز، ۱۱ امتیازی شدند و به جایگاه دوازدهم جدول صعود کردند.

تگ ها


دسته یک پارس جنوبی جم فوتبال ایران لیگ آزادگان فوتبال