لیگ یک؛ شکست مس و ملوان، قدرت‌نمایی آلومینیوم و قشقایی

هفته اول لیگ دسته اول فوتبال ایران عصر امروز با برگزاری 9 دیدار و با صدرنشینی آلومینیوم اراک و قشقایی شیراز به پایان رسید....

لیگ یک؛ شکست مس و ملوان، قدرت‌نمایی آلومینیوم و قشقایی

به گزارش خبرنگار مدال، لیگ دسته اول فوتبال ایران عصر امروز با برگزاری 9 دیدار آغاز شد. این بازی‌ها در حالی آغاز شد که چند تیم تا دقایقی پیش از آغاز بازی‌ها به دنبال صدور کارت بازی بازیکنان جدید خود بودند و این موضوع هفته نخست لیگ یک را تحت‌الشعاع خود قرار داده بود.

در بازی‌های امروز آلومینیوم اراک که تحت هدایت محمود فکری تمرینات خود از مدت‌ها پیش آغاز کرده بود موفق شد با حساب 3 بر 1 فجرسپاسی را شکست داد.

قشقایی شیراز نیز در دیدار مقابل مس کرمان در شرایطی که با یک گل عقب افتاده بود موفق شد در نهایت با حساب 3 بر 1 به پیروزی دست یابد.

گل ریحان البرز نیز با هدایت محمد نصرتی ارمان گهر سیرجان را شکست داد و خوشه طلایی ساوه در جدال تازه واردها موفق شد نیروی زمینی را مغلوب کند.

نود ارومیه نیز در دربی آذربایجانی‌های لیگ یک از سد علم و ادب تبریز گذشت و سرخ‌پوشان پاکدشت نیز ملوان را با یک گل شکست داد. دیدار رایکای بابل با داماش گیلان و سپیدرود رشت با مس رفسنجان نیز با تساوی بدون گل به پایان رسید.

آخرین بازی هفته نخست نیز در شرایطی میان استقلال خوزستان و بادران برگزار شد که تیم تهرانی با یک گل پیش بود با ان حال خروج آمبولانس از زمین بازی باعث شد تا این بازی با تصمیم داور متوقف شود، هر چند در نهایت بادران در این بازی موفق به کسب پیروزی شد.

نتایج بازی‌های هفته نحست لیگ یک به شرح زیر است:
رایکا بابل 0 - 0 داماش گیلان
قشقایی شیراز 3 - 1 مس کرمان
آرمان گهر سیرجان 2 - 3 گل‌ریحان البرز
نیروی زمینی 0 - 1 خوشه طلایی ساوه
آلومینیوم اراک 3 - 1 فجرسپاسی
علم و ادب تبریز 1 - 2 نود ارومیه
سپیدرود 0 - 0 مس رفسنجان
سرخ‌پوشان پاکدشت 1 - 0 ملوان
استقلال خوزستان 0 - 1 بادران تهران

 

بیشتر بخوانید:
گزارش تصویری از تمرین پرسپولیس (شنبه ۲۶ مرداد)
داورزنی: تکلیف پرسپولیس در این هفته مشخص خواهد شد

تگ ها


لیگ یک لیگ آزادگان جام آزادگان نتایج لیگ یک برنامه بازی های لیگ یک فوتبال