لیگ یک / طوفان دوباره شاگردان ویسی

تیم خیبر خرم آباد بعد از شکستی که در برابر آرمان گهر متحمل شد بار دیگر پیروزی هایش را در لیگ یک آغاز کرد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان عبدالله ویسی اینبار رایکا بابل را با نتیجه ۳-۱ شکست دادند تا مجددا برای صعود به لیگ برتر امیدوار شوند. در این بازی تیم خیبر خیلی زود به گل رسید. جواد نصیر در دقیقه ۹ و فرزاد محمدی در دقیقه ۱۳ برای تیم خیبر گلزنی کردند. این دو گل آب سردی بود بر پیکره تیم رایکا بابل بود که پیش از این بازی ارایه گر بازی های خوبی در برابر حریفان بود و نتایج خوبی هم گرفته بود. رایکا بعد از این دو گل سعی در جبران نتیجه داشت اما تلاش های این تیم در نیمه ی نخست برای جبران گل های خورده نتیجه نداد. سرانجام در دقیقه ۶۸ فاصله به حداقل رسید. گل تیم رایکا توسط علی خسرونژاد به ثمر رسید. شاگردان عبدالله ویسی که خطر دریافت گل مساوی را حس می کردند بار دیگر سراسر تهاجمی شدند و در دقیقه ۷۷ به گل سوم رسیدند. این گل توسط عارف رستمی آقای گل بازی های لیگ یک زده شد که با این گل شمار گل هایش به عدد ۱۲ رسید. 

این گل پیروزی خیبر در این بازی را کامل و حتمی کرد و آنچه در دقایق پایانی بازی دیده شد کنترل و اداره بازی ازسوی شاگردان عبدالله ویسی بود. آنها با این پیروزی ۳۷ امتیازی شدند و در صورتی که در هفته های آتی به این پیروزی ها ادامه دهند شانس بیشتری برای صعود پیدا خواهند کرد. رایکا هم با قبول این شکست ۳۰ امتیازی باقی ماند اما هم چنان شانس های زیادی برای ماندن در جمع تیم های دسته اولی دارد. 

نکته جالب توجه اینکه با این سه گل شمار گل های تیم خیبر خرم آباد به عدد ۳۰ رسید و هم اکنون آنها در جدول رده بندی به همراه تیم بادران تهاجمی ترین تیم لیگ یک به حساب می آیند. تیم خیبر در جریان بازی یک ضربه ی پنالتی هم از دست داد.

تگ ها


عبدالله ویسی دسته یک خیبر خرم آباد