لیگ یک/ عنایتی فصل جدید را با برد استارت زد

سرمربی مدعی هوادار تهران موفق شد در اولین بازی فصل به برتری مقابل حریف ارومیه‌ای دست یابد....

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی تیم نود ارومیه، این تیم با شرایطی عجیب در تهران حاضر شد و در نهایت مقابل هوادار قرار گرفت. طی ساعات قبل از این بازی شایعات زیادی درباره اینکه با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی و کمبود بازیکنان، آنها در این بازی برابر هوادار حاضر نخواهند شد شکل گرفته بود. اما در نهایت نود ارومیه با تلفیقی از بازیکنان رده امید خود در این بازی به میدان رفت.

دقایق ابتدایی بازی تحت کنترل شاگردان رضا عنایتی بود و این تیم با ایجاد موقعیت‌هایی پشت محوطه حریف به دنبال دستیابی به هدف خود بود که البته با خطاهای پیاپی آنها در رسیدن به گل ناکام ماندند. در ادامه موقعیت‌های هوادار جدی‌تر شد و آنها توانستند یک بار نیز در نیمه اول توپ را به تیرک دروازه حریف بکوبند. در ثانیه‌های بازی این حمید کاظمی بود که به بهترین شکل از موقعیت تیمش سود برد و گل برتری هوادار را در نیمه اول به ثمر رساند.

نیمه دوم هوادار همچنان به فشار حملات خود اضافه می‌کرد تا بتواند از ناهماهنگی و تجربه کم بازیکنان حریف برای دستیابی به گل‌های بیشتر سود ببرد. در نهایت اما تلاش دو تیم در نیمه دوم حاصلی نداشت و هوادار با همان تک گل حمید کاظمی به کار پایان داد و برنده این بازی لقب گرفت.

تگ ها


هوادار تهران دسته یک نود ارومیه