لیگ یک/ قیچی شاگردان قیچی‌وند!

تیم فوتبال گل ریحان البرز در ادامه روند ضعیف خود، با ۴ گل مغلوب خوشه طلایی شد تا همچنان در قعر جدول، مدعی اصلی سقوط به دسته ۲ باشد....

به گزارش "ورزش سه"، در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ دسته اول، خوشه طلایی در ساوه میزبان گل ریحان بود که در نهایت تیم میزبان موفق شد با پیروزی قاطع ۴ بر یک، البرزی ها را از پیش روی بردارد.


در این مسابقه که تیم مهمان بازی را طوفانی آغاز کرد، در همان ثانیه های نخستین موفق به گلزنی شد و شاگردان قیچی وند در گل ریحان امیدوار بودند تا بالاخره به روند ناکامی های خود در ۸ هفته گذشته پایان دهند.


اما شادی البرزی ها تنها چند دقیقه به طول انجامید چرا که محمد خلیلی در دقیقه ۱۴ گل مساوی را به ثمر رساند. شاگردان بیاتلو در نیمه دوم طوفانی ظاهر شدند و ۳ بار دیگر توسط مسعود کاظمینی، احسان پورشیخعلی و کامبیز دهقانی به گل رسیدند تا خوشه طلایی با نتیجه ۴ بر یک از سد گل ریحان بگذرد.


شاگردان بیاتلو با این پیروزی ۳۰ امتیازی شده و در رده یازدهم باقی ماندند. اما گل ریحانی ها با این شکست سنگین، همچنان با ۱۵ امتیاز از ۲۲ بازی در قعر جدول باقی بماند تا شاگردان قیچی‌وند در گل ریحان گزینه اصلی سقوط به دسته پایین تر باشند.

تگ ها


گل ریحان البرز دسته یک خوشه طلایی ساوه