لیگ یک / هوادار و عنایتی صدرنشین ماندند

تیم هوادار با شکست یک بر صفر خیبر خرم آباد در صدر جدول رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور باقی ماند.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم که در استادیوم غدیر تهران رودرروی هم قرار گرفته بودند به خوبی می دانستند باید برای صعود به لیگ برتر برنده ی این بازی باشند. به خصوص تیم میهمان که چند امتیاز عقب افتاده بود. تلاش شاگردان غلامرضا عنایتی در دقایق ابتدایی بازی نشان از عطش آنها برای رسیدن به گل داشت و آنها خیلی زود مزد برتری خود را گرفتند. در دقیقه ی ۱۶ مرتضی محبوب مجاز با ضربه ی خود شادی را به اردوی تیم هوادار به ارمغان آورد. 

در ادامه تیم خیبر خرم آباد صاحب موقعیت دست کم برای به تساوی کشاندن بازی شد اما هیچ یک از اتفاقات ادامه ی بازی منجر به گل برای تیم خیبر خرم آباد و تیم میزبان نشد و در نهایت بازی با نتیجه ی یک بر صفر به سود تیم هوادار خاتمه یافت. با این نتیجه هوادار و غلامرضا عنایتی در صدر جدول باقی ماندند. هوادار در شرایطی در صدر جدول لیگ یک قرار دارد و در شرف صعود به لیگ برتر است که شرایط مالی این باشگاه همانند ابتدای فصل نیست و در هفته های اخیر زمزمه هایی مبنی بر فروش امتیاز تیم هم وجود داشت که از سوی باشگاه تکذیب شد. 

خیبر خرم آباد با قبول این شکست ۴۲ امتیاز باقی ماند و با توجه به اختلاف ۸ امتیازی با صدر کار این تیم برای صعود به لیگ برتر سخت شد. این تیم در سه هفته ی اخیر و در دیدار با استقلال خوزستان – فجر سپاسی و هوادار ۷ امتیاز از دست داده است و این کار را برای شاگردان عبدالله ویسی برای صعود به لیگ برتر سخت کرده است. هر چند در مجموع کارنامه ی آنها  در دور برگشت بازی ها قابل دفاع بوده است.

تگ ها


دسته یک هوادار تهران