لیگ یک / کامبک شاگردان عاشوری دردربی قرمز و آبی

نبرد جذاب و البته پر از اتفاق، هوادار و بادران دو تیم مدعی تهرانی لیگ یک در نهایت درحالی با نتیجه دو بر یک به سود بادرانی ها به پایان رسید که روی نیمکت دو تیم دو مربی آبی و قرمز نشسته بودند....

به گزارش "ورزش سه"، ابتدا این تیم بادران بود که بازی را بهتر شروع کرد اما شاگردان رضا عنایتی روی یک ضد حمله غافلگیر کننده و در دقیقه ۲۱ توسط رضا مغانلو به گل رسیدند. ۴ دقیقه بعد و درحالی که بادرانی ها برای زدن گل تساوی به تکاپو افتاده بودند اخراج امیر حسین پورمحمد به دلیل خطای شدید روی محمد رستمی هافبک تیم مهمان اززمین اخراج شد.

بادران پس ازاین صحنه حملاتی روی دروازه تیم میزبان تدارک دید اما تیم هوادار با وجود ۱۰ نفره شدن خوب دفاع کرد و نیمه اول را با برتری یک بر صفر به رختکن رفت.


فشار حملات بادران در نیمه دوم بیشتر شد تا جایی که در دقیقه ۷۰ صاحب ضربه پنالتی شد که ضربه پویا سیف پناهی بازی را به تساوی کشاند. بادران در ادامه هم از یک یار کمتر حریف بهره برد و فشار حملات خود را بیشتر کرد تا اینکه در دقایق اضافی به گل برتری رسید. ضربه ایمان غلامی  شادی را به اردوی تیم بادران به ارمغان آورد. این برای دومین هفته متوالی بود که تیم بادران در دقایق پایانی بازی به برتری می رسید که نشان دهنده تلاش و انگیزه شاگردان محسن عاشوری تا شنیدن سوت پایان بازی ازسوی داور داشت.


بادران با این ۳ امتیاز شمار امتیازات خود را به عدد ۱۰ رساند و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به تیم شاهین شهرداری بوشهر در رده سوم جدول قرار گرفت. گفتنی است محسن عاشوری پس ازشکست هفته اول بادران برابر استقلال خوزستان به این تیم پیوسته و توانسته است همراه با بازیکنانش در۴ هفته گذشته ۳ برد و یک تساوی بدست بیاورد. او فصل گذشته هم تیم خوشه طلایی ساوه را که ازلیگ دسته دوم به دسته اول آورده بود هفته های متمادی مدعی صعود به لیگ برتر بود . به نظر می رسد عاشوری امسال هم با بادران حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.


هوادار با قبول شکست در این دیدار ۸ امتیازی و در رده هفتم جدول باقی ماند.

تگ ها


هوادار تهران محسن عاشوری دسته یک بادران تهران