لیگ یک / کامبک شاگردان عاشوری

نبرد جذاب و البته پر از اتفاق هوادار و بادران دو تیم مدعی تهرانی در لیگ یک در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود تیم بادران به پایان رسید....

به گزارش "ورزش سه"، ابتدا این تیم هوادار بود که بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه ۲۱ توسط رضا مغانلو به گل رسید. ۴ دقیقه بعد اتفاقی رخ داد که سرنوشت بازی را تغییر داد. اخراج امیر حسین پورمحمد یکی از بازیکنان کلیدی تیم هوادار. هوادار با وجود ۱۰ نفره شدن خوب دفاع کرد و نیمه اول را با برتری یک بر صفر به رختکن رفت.

فشار حملات بادران در نیمه دوم بیشتر شد تا جایی که در دقیقه ۷۰ صاحب ضربه پنالتی شد که ضربه پویا سیف پناهی بازی را به تساوی کشاند. بادران در ادامه هم از یک یار کمتر حریف بهره برد و فشار حملات خود را بیشتر کرد تا اینکه در دقایق اضافه به گل برتری رسید. ضربه ایمان غلامی  شادی را به اردوی تیم بادران به ارمغان آورد. این برای چندمین بار بود که تیم بادران در دقایق پایانی بازی به برتری می رسید. هفته پیش هم گل برتری این تیم در دقایق پایانی بازی در برابر حریف به ثمر رسید.

بادران با این ۳ امتیاز شمار امتیازات خود را به عدد ۱۰ رساند و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به تیم شاهین شهرداری بوشهر در رده سوم جدول قرار دارد. محسن عاشوری فصل گذشته هم به همراه خوشه طلایی هفته های متمادی مدعی صعود به لیگ برتر بود اما به این مهم دست پیدا نکرد. او که پیش تر خوشه طلایی را قهرمان لیگ ۲ کرده بود بدون شک ایده ی اصلی اش در فصل پیش رو صعود به لیگ برتر به همراه تیم بادران است.

هوادار با قبول شکست در این دیدار ۸ امتیازی و در رده هفتم جدول باقی ماند.

تگ ها


هوادار تهران محسن عاشوری دسته یک بادران تهران