لیگ NBA؛ دوئل دنور و کلیپرز در راند هفتم

دنور ناگتس با یک بازگشت رویایی و کسب سومین پیروزی مقابل لس‌آنجلس کلیپرز، تقابل دو تیم را به بازی هفتم کشاند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالی که بامداد روز گذشته لس آنجلس لیکرز با درخشش ستاره های خود همچون لبران جیمز توانست تعداد پیروزی های خود را مقابل هیوستون به عدد ۴ برساند و اولین فینالیست کنفرانس غرب لیگ بسکتبال NBA لقب بگیرد، در طرف دیگر نیمه نهایی حتی بازی ششم هم تکلیف برنده را مشخص نکرد. 


دنور ناگتس با پیروزی ۱۱۱ بر ۹۸ مقابل لس‌آنجلس کلیپرز، تقابل دو تیم را به تساوی ۳-۳ کشاند تا بازی هفتم حریف لس‌آنجلس لیکرز در فینال کنفرانس غرب را مشخص کند.


دنور که گویا عادت به بازگشت در نیمه دوم دارد، این بار هم در شرایطی که نیمه اول را با باخت با اختلاف ۱۶ امتیاز به پایان رساند، در کوارترهای سوم و چهارم یک کامبک رویایی را تجربه کرد. ناگتس در نیمه دوم برتری ۶۴-۳۵ را رقم زد تا در میان بهت بازیکنان کلیپرز کار به بازی هفتم کشیده شود. 


به جز کوای لنرد و پال جرج سه استارتر دیگر کلیپرز فقط ۹ امتیاز به دست آوردند. کوای، ستاره کلیپرز هم در این بازی ۲۵ امتیاز، ۸ ریباند و ۵ پاس گل را به نام خود ثبت کرد. 


البته از سوی دیگر میدان نیکولا جوکیچ با ۳۴ امتیاز ستاره تیم دنور در جریان پیروزی بامداد امروز بود. این بازیکن ۱۴ ریباند و ۷ پاس گل هم داشت تا با دبل دبل خود تاثیرگذارترین بازیکن میدان لقب بگیرد.


حالا باید دید در دوئل هفتم بین دنور و کلیپرز، کدام یک حریف لیکرز در فینال خواهند شد؛ آیا دربی لس آنجلس در دیدار پایانی کنفرانس غرب شکل می گیرد یا دنور بازهم برتری خود را به حریف دیکته می کند.

بیشتر ببینید:

خلاصه بسکتبال لس آنجلس لیکرز - هیوستون راکتس/ ویدیو

5 حرکت برتر شب گذشته بسکتبال NBA

 

 

تگ ها


بسکتبال آمریکا بسکتبال