لیگ NBA| پیروزی راکتس با درخشش هاردن

تیم‌های بسکتبال هیوستون راکتس و پورتلند تریل بلیزرز در بازی‌های صبح امروز خود در لیگ NBA و در وقت اضافه مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم تیم هیوستن راکتس در نخستین بازی خود در شروع مجدد لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا که در اورلاندو در جریان است به مصاف دالاس موریکس رفت و در وقت اضافه نخست با اختلاف ۴ امتیاز به پیروزی رسید. ستاره راکتس در این بازی، جیمز هاردن، گارد رأس این تیم بود که با آمار ۴۹ امتیاز، ۸ پاس گل، ۹ ریباند، ۳ توپربایی و ۳ دفاع به کار خود پایان داد. راسل وستبروک هم ۳۱ امتیاز و ۱۱ ریباند دیگر برای راکتس داشت. برای تیم دالاس هم کریستاپس پورزینگیس ۳۹ امتیاز و ۱۶ ریباند و لوکا دونچیچ ۲۸ امتیاز، ۱۳ ریباند و ۱۰ پاس گل داشت.

هاردن در مورد این بازی گفت: دفاع ما در حال شکل گرفتن و بازسازی بود و به ویژه در کوارتر چهارم، بسیار خوب عمل کرد. ما به فشار آوردن به حریف ادامه دادیم و مبارزه کردیم.

در دیگر بازی صبح امروز NBA که به وقت اضافه رفت، پورتلند تریل بلیزرز با اختلافی ۵ امتیازی از سد ممفیس گریزلیز گذشت. «جا مورانت» گارد جوان ممفیس برای این تیم ۲۲ امتیاز، ۱۱ پاس گل و ۵ ریباند داشت و برای پورتلند دیمین لیلارد ۲۹، سی جی مک‌کالم ۳۳، و کارملو آنتونی ۲۱ امتیاز کسب کردند.

تعداد پرتاب‌های ۳ امتیازی مک‌کالم پس از این بازی به عدد ۱۰۰۰ رسید. لیلارد و مک‌کالم تنها بازیکنان تاریخ تیم پورتلند هستند که به این آماررسیده‌اند. کارلو آنتونیو هم برای هفتصد و شصت و هشتمین بار در دوران حرفه‌ای بازیگری خود بیش از ۲۰ امتیاز در یک بازی گرفت. او ۳ بازی دیگر تا رسیدن به رکورد ویلت چمبرلین فاصله  دارد.

نتایج دیدارهای صبح امروز به شرح زیر است:

بوستون ۱۱۲ - میلواکی ۱۱۹
هیوستون ۱۵۳ - دالاس ۱۴۹ (وقت اضافه)
ممفیس ۱۳۵ - پورتلند ۱۴۰ (وقت اضافه)
فینیکس ۱۲۵ - واشنگتن ۱۱۲
ساکرامنتو ۱۲۰ - سان آنتونیو ۱۲۹

بیشتر بخوانید:

بیمه بازنشستگی مصدومیت برای بازیکنان NBA

پیروزی میلی متری لیکرز مقابل کلیپرز

 

 

تگ ها


بسکتبال آمریکا بسکتبال