لی شارپ : مورینیو تا قبل از کریسمس اخراج می شود

لی شارپ، بازیکن قدیمی یونایتد معتقد است مورینیو تا قبل از کریسمس از این تیم اخراج می شود ......

لی شارپ، بازیکن قدیمی یونایتد معتقد است مورینیو تا قبل از کریسمس از این تیم اخراج می شود.

تیم فوتبال منچستر در حالی بازی خود مقابل برایتون را باخت که همشهری و رقیب اصلی اش منچستر سیتی با 6 گل حریف خود را درهم کوبید.مورینیو اشتباهات فردی را  باعث باخت تیم خود دانست اما پل اسکولز و نویل به شدت از نمایش منچستر انتقاد کردند.

طبق نظر لی شارپ، عدم خرید بازیکن جدید و کسب نکردن جام در فصل گذشته اندکی جو الدترافورد را منفی کرده و شاید باعث تغییراتی شود. او به اسکای اسپورت در این خصوص گفت: انتظار دارم او تا قبل از کریسمس اخراج شود. اگر مورینیو بخواهد به غرزدن و گله و شکایت ادامه دهد جو بسیار علیه او خواهد شد و مردم انتظار اخراج او را می کشند. او فقط سرش را بالا می گیرد و از نمایش بازیکنانش انتقاد می کند!

شارپ که خود جزو شاگردان سر الکس فرگوسن در دهه 90 بوده است در خصوص رفتار مورینیو با بازیکنان می گوید: مورینیو باید با شاگردانش مثل فرگوسن رفتار کند. سرالکس همه مسائل خوانوادگی را در خانه می گذاشت و با ما بسیار با احترام رفتار می کرد. مورینیو نباید جلوی خبرنگاران راجع به بازیکنان اینگونه صحبت کند.

او ادامه داد: پوگبای یک بازیکن با استعداد است. او رفتار خاص دارد. مربیان باید با هر بازیکن  باید با شیوه خاص رفتار کند. چرا پوگبا از تمام توانش برای تیم ملی فرانسه مایه می گذارد؟ آیا او اینجا محدود شده؟ آیا مشکل مربی است؟ مورینیو باید این مسائل را حل کند وگرنه شانسی برای ماندن نخواهد داشت.

تگ ها


منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال