مؤمنی: خواستم مشکل استراماچونی در ایتالیا را حل کنم فتحی مخالفت کرد

مهاجم اسبق استقلال گفت: من به استقلال تعصب دارم نه به افراد و اشخاص. باید هم اگر کمکی می‌توانم برای باشگاه محبوبم انجام دهم....

به گزارش مدال، محمد مؤمنی، مهاجم اسبق استقلال، می‌گوید از طریق حسن تیموری خواهرزاده‌اش در ایتالیا تلاش کرده مشکل استراماچونی و آبی‌پوشان را حل کند. این گفتگو را بخوانید.

گویا تیموری خواهرزاده شما در ایتالیا برای جلب رضایت استراماچونی تلاش‌هایی صورت داده؟
خواهرزاده‌ام سال‌هاست در ایتالیا زندگی می‌کند و روابط فوتبالی خوبی هم دارد. چند ماه قبل به من گفت اگر لازم شد برای حل مشکل مالی استراماچونی مذاکراتی را انجام می‌دهد. وقتی استراماچونی درباره پولش صحبت کرد من به آقای فتحی، مدیرعامل وقت استقلال، پیغام فرستادم که از طریق خواهرزاده‌ام و یکی از دوستان بانکی‌ام در ایتالیا به نام آقای عرب حاضرم مشکل را حل کنم. عرب گفت به صورت قانونی پول استراماچونی را به حسابش در ایتالیا واریز خواهیم کرد و اگر باشگاه پول دارد این کار را انجام می‌دهند، ولی فتحی مخالفت کرد و اجازه نداد همان زمان خیلی راحت پول استراماچونی قانونی پرداخت شود.

چرا با وجود این که شما با ناراحتی آکادمی استقلال را ترک کردید، ولی باز هم حاضر شدید به این باشگاه کمک کنید؟
من به استقلال تعصب دارم نه به افراد و اشخاص. باید هم اگر کمکی می‌توانم برای باشگاه محبوبم انجام دهم. ما سال‌ها در استقلال زحمت کشیده‌ایم و عاشق هواداران خوب و خونگرم تیم هستیم. این وظیفه ماست که کمک کنیم و تیم را از شرایط بحرانی نجات بدهیم. ضمن این که شاید باور نکنید من حتی هنوز قراردادم با باشگاه استقلال را نگاه نکرده‌ام که بخواهم به خاطر پول، باشگاه را تهدید کنم. من ۴ ماه پیش از آکادمی رفتم، ولی هرگز نخواستم به خاطر قراردادم به تیم فشار بیاورم، چون خودم را مدیون و عاشق باشگاه استقلال می‌دانم.

 

بیشتر بخوانید:

پیشکسوت استقلال: این تیم مدیر و مربی بزرگ می‌خواهد

تگ ها


محمد مومنی پیشکسوت استقلال آندره آ استراماچونی فتحی بانک ایتالیایی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال