مائورو همسرش را راضی کرد؛ ناپولی از بین گزینه‌ها حذف شد

مائورو ایکاردی و همسرش واندا نارا که به عنوان مدیربرنامه‌های شوهرش فعالیت می‌کند، به این نتیجه رسیدند که به پیشنهاد ناپولی پاسخ منفی دهند....

به گزارش مدال؛ گمانه‌زنی‌ها در خصوص تیم آینده «مائورو ایکاردی» حالا به یکی از سوالات مهم اما بی‌پاسخ فوتبال ایتالیا تبدیل شده است. دیگر بر همگان روشن است که ستاره آرژانتینی جایی در اینتر و برنامه‌های «آنتونیو کونته» ندارد اما در حالی که از ناپولی به عنوان مقصد بعدی او نام برده میشد حالا از ایتالیا خبر می‌رسد که آبی‌های شهر ناپل بعد از اعلام نظر اخیر «واندا نارا» مدیر برنامه‌های ایکاردی از جذب او منصرف شده‌اند و خواهان استخدام فرناندو یورنته هستند.

ستاره آرژانتینی بارها اعلام کرده که تنها خواهان انتقال به رقیب اصلی اینتر یعنی یوونتوس است و طبق گفته منابع ایتالیایی مائورو و واندا مشخص کرده‌اند که ستاره آرژانتینی حتی با 65 میلیون یورو هم راهی ناپولی نخواهد شد.

به این ترتیب ایکاردی یا به تورین خواهد رفت یا به حضورش در اینتر ادامه خواهد داد، ستاره‌ای که روز گذشته تصاویری از عمارت جدید و در حال ساختش در شهر میلان را در صفحات شخصی‌اش در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

بیشتر بخوانید:

پست پرمعنا و خبرساز مائورو ایکاردی در شبکه‌های اجتماعی+ عکس

تگ ها


مدیربرنامه ایکاردی آنتونیو کونته بانوی پیر اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات مائورو ایکاردی ناپولی یوونتوس اینتر میلان سری آ فوتبال