مائوریتزیو ساری در آستانه بازگشت به دنیای مربیگری

به نظر می‌رسد که یکی از دو تیم ناپولی یا فیورنتینا مقصد بعدی مائوریتزیو ساری خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، مائوریتزیو ساری بین سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ سه فصل را در باشگاه ناپولی پشت سر گذشت. او حتی در فصل ۱۸-۲۰۱۷ تا آستانه فتح اسکودتو با این تیم پیش رفت اما نهایتا با وجود کسب ۹۱ امتیاز قافله را به یوونتوس واگذار کرد.

بعد از گذراندن این دوران موفق، سرمربی ناپولی راهی لیگ برتر انگلیس و باشگاه چلسی شد؛ جایی که موفق شد با آبی های لندن به مقام قهرمانی رقابت‌های لیگ اروپا دست پیدا کند. با این حال دوران ساری در لندن خیلی زود به پایان رسید و او بعد از یک فصل به ایتالیا بازگشت و این بار هدایت یوونتوس را برعهده گرفت.

مائوریتزیو ساری در بیانکونری نیز خیلی دوام نیاورد و بعد از یک فصل و قهرمانی با این تیم در رقابت‌های سری آ جای خود را به آندره پیرلو داد. بعد از ترک یووه ساری هدایت هیچ تیمی را بر عهده نگرفته اما در عین حال هفته گذشته بحث درباره آینده او افزایش یافته است.

کالچیو مرکاتو در همین ارتباط گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که ساری در آستانه بازگشت به دنیای مربیگری قرار گرفته و به احتمال فراوان از آغاز فصل ۲۲-۲۰۲۱ به این عرصه باز خواهد گشت. بر اساس این گزارش دو تیم فیورنتینا و ناپولی شرایط سرمربی ایتالیایی را مورد بررسی قرار می‌دهند و احتمالاً مائوریتزیو ساری راهی یکی از این باشگاه خواهد شد.

تگ ها


ناپولی مائوریتسیو ساری فیورنتینا