مائوریتزیو ساری در راه رفتن به ترکیه؟

گزارش شده که تیم فنرباغچه ترکیه در حال مذاکره با مائوریتزیو ساری، سرمربی سابق ناپولی و یوونتوس، است و این مذاکرات در روزهای آتی نیز ادامه خواهند داشت....

به گزاش "ورزش سه"، مائوریتزیو ساری از زمان ترک باشگاه یوونتوس در تابستان گذشته بدون تیم بوده است، اما او همچنان طبق قراردادی که با یوونتوس داشت، تا زمانی که هدایت تیم دیگری را بر عهده نگرفته، تا پایان زمان قراردادش از این تیم به صورت هفتگی دستمزد دریافت می کند.

فنرباغچه نیز پس از هفته ها ناکامی سرانجام سرمربی خود ارول بولوت را اخراج کرد و امره بلوزاوغلو به صورت موقت هدایت این تیم را برای ۱۰ بازی باقی مانده از این فصل لیگ ترکیه بر عهده گرفته است.

رسانه های ترکیه ای ادعا کرده اند که فنرباغچه با ساری تماس گرفته اند و رییس این تیم به ساری پیشنهاد کرده تا هدایت فنرباغچه را بر عهده بگیرد.

طبق گزارش آژانس‌اسپور ساری و علی کوج، رییس فنرباغچه، در آستانه رسیدن به توافق هستند و قرار است در هفته آینده نیز جلسه دیگری داشته باشند تا جزییات مربوط به قرارداد احتمالی را نهایی کنند.

در هفته های اخیر شایعاتی مبنی بر احتمال بازگشت ساری به سری آ و در دست گرفتن هدایت تیم ناپولی برای بار دوم و یا جایگزینی با پائولو فونسکا روی نیمکت تیم رم، نیز به گوش می رسید.

این سرمربی ۶۲ ساله در یک فصلی که هدایت چلسی را بر عهده داشت این تیم را به قهرمانی در لیگ اروپا رساند و سپس در فصل گذشته و قهرمانی یوونتوس برای نهمین بار متوالی در سری آ، برنده اولین اسکودتوی خود شد.

تگ ها


مائوریسیو ساری ترکیه فنرباغچه یوونتوس