مائوریسیو پوچتینو : هنوز از قهرمانی نا امید نشدیم

سرمربی تاتنهام با وجود شکست ناامید کننده برابر وستهام هنوز از کسب عنوان قهرمانی در لیگ جزیره ناامید نشده است ......

سرمربی تاتنهام با وجود شکست ناامید کننده برابر وستهام هنوز از کسب عنوان قهرمانی در لیگ جزیره ناامید نشده است ...

سرمربی تاتنهام با وجود شکست ناامید کننده برابر وستهام هنوز از کسب عنوان قهرمانی در لیگ جزیره ناامید نشده است.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، تاتنهام در آغاز هفته سی و پنجم لیگ برتر انگلیس با یک گل برابر وستهام تن به شکست داد تا امیدهای این تیم برای کسب عنوان قهرمانی در فصل جاری هم بسیار کمرنگ شود.

مائوریسیو پوچتینو در نشست خبری بعد از بازی گفت : با این شکست بسیار سخت است که در سه دیدار آینده به چلسی برسیم اما امیدمان را از دست نمی دهیم و تا آخرین لحظه به تلاش خود ادامه خواهیم داد. هر آنچه را که در توان داریم، در سه بازی باقی مانده خواهیم گذاشت. هنوز تلاش برای کسب عنوان قهرمانی ادامه دارد و تسلیم نشدیم. درست است که با این شکست شرایط سخت شد اما منتظر نتیجه بازی های بعد می مانیم.

او در پایان سخنانش گفت : عملکرد خوبی برابر وستهام نداشتیم. نتوانستیم فرصت های زیادی را روی دروازه حریف خلق کنیم. کمی ناامیدانه بازی می کردیم. همین باعث شد انگیزه لازم برای باز کردن دروازه حریف را نداشته باشیم.

تاتنهام با یک بازی بیشتر نسبت به چلسی و چهار امتیاز کمتر در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد و اگر شاگردان آنتونیو کونته در دیدار دوشنبه خود برابر میدلزبورو به پیروزی برسند، اختلاف امتیازی دو تیم سه هفته مانده به پایان لیگ، هفت امتیاز خواهد شد. در این صورت باید تا حدود بسیار زیادی چلسی را قهرمان فصل جاری لیگ جزیره نامید.