ماتیوس: باختن به این بارسلونا کار دشواری است!

اسطوره بایرن مونیخ معتقد است تیم محبوبش باید بدون دردسر راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بایرن مونیخ شب گذشته توانست به راحتی کار صعودش به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را یکسره کند. مونیخی ها زمستان گذشته در لندن با سه گل بر چلسی پیروز شده بودند و شب گذشته در زمین خود نیز ۴-۱ برنده شدند تا راهی شهر لیسبون شوند.

بارسلونا هم توانست با برتری ۳-۱ بر ناپولی صعودش به یک چهارم نهایی را قطعی کند و اکنون باید جمعه حریف بایرن مونیخ باشد. بارسا دیگر تیم باصلابت گذشته نیست و بسیاری معتقدند شانس بایرن برای رفتن به نیمه نهایی بیشتر است.

لوتار ماتیوس اسطوره بایرن در مورد بازی روز جمعه به اسکای اسپورتس گفت:« طبیعتا بارسا این توانایی را دارد تا در یک بازی بتواند بهترین کیفیتش را نشان دهد و متفاوت با دیگر بازی های این فصل خود کار کند ولی معتقدم بایرن روز بازی باید مرتکب اشتباهات زیادی شود تا از لیگ قهرمانان کنار برود. برابر این بارسلونا باختن و حذف شدن کار سختی است.»

ماتیوس ادامه داد:« در یک بازی تک حذفی لیگ قهرمانان ممکن است هر اتفاقی رخ بدهد و اگر روز، روز شما نباشد، ممکن است حذف شوید. در یک بازی حذفی رفت و برگشت می توان اشتباهات را جبران کرد ولی در لیسبون بایرن حق هیچ اشتباهی را ندارد. تحت هیچ شرایطی نمی توان بارسلونا را دست کم گرفت.»

بیشتر بخوانید:

گلهای برتر بارسلونا در مرحله یک شانزدهم لیگ قهرمانان/ ویدیو

طلسم نوکمپ بارسلونا دست نخورده ماند

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ لوتار ماتیوس فوتبال جهان بارسلونا فوتبال