ماتیچ : تاتنهام باعث شده قهرمانی ما سخت شود

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از گاردین، رقابت چلسی و تاتنهام بر سر عنوان قهرمانی لیگ برتر به مراحل پایانی خود نزدیک شده است ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از گاردین، رقابت چلسی و تاتنهام بر سر عنوان قهرمانی لیگ برتر به مراحل پایانی خود نزدیک شده است. این دو تیم با اختلاف چهار امتیاز، رده های اول و دوم لیگ برتر انگلیس را در اختیار دارند.

نمانیا ماتیچ درباره شرایط چلسی گفت: سال ۲۰۱۵ با هشت امتیاز اختلاف نسبت به منچسترسیتی قهرمان شدیم ولی در این فصل بعید است همان شرایط وجود داشته باشد. تاتنهام کار قهرمانی را برای ما سخت کرده است. هر بازی که ما می بریم، تاتنهام نیز به برتری می رسد. پیشتر شرایط این طور نبوده است. فکر می کنم اسپرز تا هفته پایانی برای قهرمانی تلاش خواهد کرد و این کار را برای ما سخت می کند. از اکنون تا پایان فصل، بازی ها بسیار تعیین کننده است ولی به نظرم ما بازی های آسان تری نسبت به رقیب داریم. فکر می کنم شرایط برای ما بهتر است.

چلسی علاوه بر لیگ برتر، در جام حذفی نیز تیم قدرتمندی نشان داد و توانست با کنار زدن تاتنهام به دیدار نهایی راه یابد. این تیم در این مرحله باید برابر آرسنال به میدان برود و به همین خاطر شاگردان آنتونیو کونته در مسیر کسب دوگانه داخلی قرار دارند.

تگ ها


اخبار روز چلسی فوتبال