ماتیچ: موقع باخت بهتر است خودتان را از مورینیو مخفی کنید

نمانیا ماتیچ، هافبک منچستریونایتد، تایید کرد که بازیکنان این تیم ترجیح می دادند بعد از شکست، خودشان را از ژوزه مورینیو پنهان کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ماتیچ که در چلسی هم زیر نظر مورینیو بازی کرده بود، رابطه نزدیکی با او داشت. با این وجود، این هافبک صرب هم ترجیح می داد بعد از شکست‌های تیمش، خیلی نزدیک این مربی پرتغالی نباشد.

او در یک مصاحبه اینستاگرامی در پاسخ به سوالی در مورد کار کردن با مورینیو گفت:" بستگی داشت. اگر ببرید، او بهترین آدم دنیاست. اما اگر ببازید، ترجیح می دهید در زمین تمرین خودتان را مخفی کنید. البته او مربی فوق العاده ای است."

ماتیچ که در حال حاضر زیر نظر اوله گنار سولسشر در الدترافورد کار می کند، تایید کرد که این مربی نروژی از زمان برعهده گرفتن هدایت شیاطین سرخ، پیشرفت زیادی کرد:" اوله مربی فوق العاده ای است. فکر می کنم او از زمان برعهده گرفتن هدایت منچستریونایتد، خیلی پیشرفت کرد و الان مربی متفاوتی است. من مطمئنم او آینده فوق العاده ای دارد و برای ما جام خواهد آورد."

این هافبک باتجربه صرب همچنین تاکید کرد که علی رغم وجود بازیکنانی با اختلاف سنی زیاد در رختکن منچستریونایتد، مشکلی در این تیم وجود ندارد:" بازیکنی در رختکن ما نیست که آدم خوبی نباشد. من الان ۳۱ ساله هستم و بعضی از بازیکنان ما ۱۰ سال از من جوان ترند. من بیشتر با بازیکنان هم سن خودم صحبت می کنم مثل پل پوگبا، داوید دخیا یا خوان ماتا اما در رختکن کنار میسون گرین‌وود می نشینم؛ به همین خاطر همدیگر را خوب می شناسیم."

بیشتر بخوانید:
درخواست رسمی فدراسیون اسپانیا برای افزایش تعویض‌ها
ادعای لگانس؛ تاریخ شروع لالیگا: ۳۱ خرداد
چیمشیر: تیم من مدعی قهرمانی در ترکیه است 

تگ ها


ژوزه مورینیو نمانیا ماتیچ فوتبال جهان تاتنهام منچستر یونایتد فوتبال