ماتیچ: همکاری دوباره با مورینیو و پیوستن به منچستریونایتد، تصمیم آسانی بود

ماتیچ درباره پیوستنش به منچستریونایتد صحبت کرده است. به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، نما ......

ماتیچ درباره پیوستنش به منچستریونایتد صحبت کرده است.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، نمانیا ماتیچ روز دوشنبه انتقالش را به منچستریونایتد نهایی کرد، این بازیکن صرب که به زودی تولد ۲۹ سالگی اش را جشن خواهد گرفت، قراردادی سه ساله با منچستریونایتد امضا کرده است. ماتیچ در اولین مصاحبه اختصاصی اش با تلویزیون باشگاه چنین گفته است:

احساس خیلی خوبی دارم، پیوستن به باشگاه بزرگ مثل منچستریونایتد که افتخارات فراوانی دارد، حس خیلی خوبی به انسان می دهد، نمی توانم برای شروع تمرینات و دیدن هم تیمی های جدیدم صبر کنم. قطعاً وقتی فرصت همکاری با مورینیو و ملحق شدن به باشگاه بزرگ مثل یونایتد را به دست می آورید، تصمیم گیری آسان می شود.

حضور مورینیو در این تصمیم، نقشی بزرگ ایفا کرد، این برای دومین بار است که او من را جذب می کند، قطعاً وقتی سرمربی چنین اعتمادی به شما دارد، باعث می شود حس خوبی پیدا کند و اعتماد به نفس تان هم بالا برود. او مربی بزرگی است که می داند چطور بهترین عملکرد را از بازیکنانش بگیرد، من تحت نظر او پیشرفت کردم و می خواهم به روند رو به جلویم ادامه دهم. طی این مدت به صورت انفرادی تمرین کردم، قطعاً صد درصد آمادگی را ندارم، چرا که تمرین فردی با تمرین گروهی متفاوت است ولی تمام تلاشم را می کنم تا شروع فصل جدید آماده شوم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال