ماجدی : از واگذاری امتیاز خونه به خونه بی اطلاع هستم

ماجدی: استقلال فینالیست ACL هم شود، تنها مسکنی بر فوتبال بی برنامه ایران است! به گزارش مدال به نقل از ایسنا، به نظر می رسد مدیران باشگ ......

ماجدی: استقلال فینالیست ACL هم شود، تنها مسکنی بر فوتبال بی برنامه ایران است!

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، به نظر می رسد مدیران باشگاه خونه به خونه بابل از تصمیم انتهای فصل خود کوتاه نیامده اند و تصمیم به کناره گیری از تیمداری در لیگ یک دارند. البته تصمیم قطعی مالکان باشگاه خونه به خونه برای واگذاری امتیاز تا انتهای هفته آتی مشخص می شود.

میرشاد ماجدی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه از این تصمیم مالکان باشگاه خونه به خونه بی اطلاع است، گفت: من از زمانی که مقابل خیبر خرم آباد به میدان رفته ایم به تهران بازگشته ام و از تصمیمات مالکان باشگاه خبر ندارم.

سرپرست باشگاه خونه به خونه بابل در پاسخ به این سوال که آیا زمان دیدار تکراری خونه به خونه و نساجی مشخص شده است، عنوان کرد: هیچ چیزی به ما اعلام نشده است ولی اگر هم تاریخی مقرر شود، ما در این دیدار به هیچ عنوان حضور پیدا نمی کنیم.

او درباره ادامه همکاریش با خونه به خونه در فصل آینده درصورت واگذار نشدن امتیاز این تیم، اظهار کرد: به دلیل اینکه حسن زاده در این چندوقت درگیر ختم پدرش بود، وقت نشد تا با او درباره فصل آینده صحبت کنیم.

پیشکسوت استقلال در ادامه درباره شرایط آبی پوشان پایتخت در فصلی که گذشت، گفت: استقلال توانست نتایج خوبی کسب کند. کمتر کسی فکر می کرد که استقلال بتواند نایب قهرمانی را به دست بیاورد. استقلال جوانان خوبی در اختیار دارد و امیدوارم در برنامه های فصل آینده این تیم، انرژی جوانان را از دست ندهد. فوتبال برای جوانان است.

ماجدی با بیان اینکه تمامی تیم ها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا باید برنامه ویژه ای داشته باشند، اظهار کرد: متاسفانه تیم های ایرانی، تیمی برای لیگ قهرمانان آسیا می بندند که با آن در لیگ داخلی شرکت می کنند. تیم های ایرانی باید بازیکنان خارجی با کیفیت بالا جذب کنند که بتوانند بازی را در لیگ قهرمانان آسیا برایشان در بیاورد. بازیکن خارجی گران قیمتی که در حد دو، سه بازیکن بومی کارایی داشته باشد.

او در پایان تصریح کرد: حتی اگر استقلال به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم برسد، این یک مسکن برای فوتبال ایران است. اگر بخواهیم همیشه در این رقابت ها حرفی برای گفتن داشته باشیم باید برنامه ای ویژه برای لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال