ماجدی: باید به مربیان داخلی اعتماد کنیم

میلاد ذکی پور، رضا آذری، مرتضی تبریزی، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی و محسن کریمی ۶ بازیکن مصدوم این تیم هستند که نمی توانند برابر فولاد به میدان بروند....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، میرشاد ماجدی در جمع خبرنگاران در باره جلسه آموزش مربیان اظهار داشت: برای اولین بار بعد از شیوع ویروس کرونا یک وبیناری با دستور جلسه فنی و پزشکی برگزار کردیم. از ۱۶ سرمربی لیگ برتر، ۱۲ نفر آنها حضور داشتند و ۴ نفر به خاطر تداخل زمان تمریناتشان با این وبینار نتوانستند حاضر شوند.

وی افزود: موارد خیلی خوبی در حوزه پزشکی برای دوستان مطرح شد. محصص و پورنعمت در بحث فنی مباحثی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ارائه دادند و باید بازخورد آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از مربیان لیگ برتر بگیریم. برای ما خیلی مهم است که ببینیم نظرشان چه هست تا اگر نکاتی وجود داشته باشد در وبینار بعدی آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ رفع کنیم. تا الان چیزی که از دوستان شنیده‌ایم، خیلی این جلسه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عالی مطرح کردند. امیدوار هستم با فراهم کردن موضوعات بهتر در آینده جلسات بهتری در این خصوص داشته باشیم.

ماجدی در رابطه با موضوعات پزشکی مطرح شده در وبینار مربیان گفت: قبل از شروع لیگ می‌خواستیم از تجربیات دکتر شهاب، هراتیان و سیف استفاده کنیم و در باب خستگی، دوپینگ و کرونا مطالب ارزنده‌ای عرضه شد که همه از آن استفاده کردند. از همه سرمربیان خواهش می‌کنم نظرشان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در رابطه با این نشست اعلام کنند.

رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در خصوص کلاس‌های آموزش مربیان که سال گذشته برگزار شد، خاطرنشان کرد: ما در قرارداد و تفاهمنامه‌ای که با فیفا داریم یک تعهد به AFC و فیفا داده‌ایم که بتوانیم مربیانمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در بحث تئوری به روز نگه داریم کلاس‌هایی در تمام استان‌ها برگزار کردیم که به خاطر کرونا متوقف شد. تمام مدرسان این کلاس‌ها ایرانی بودند. با بحث‌های اقتصادی که وجود دارد حضور مربیان خارجی برای ما گران تمام می‌شود و من معتقدم مدرسان ایرانی هیچ چیزی از خارجی‌ها کم ندارند.

وی در رابطه با ترانسفر مربیان ایرانی به تیم‌های خارجی گفت: وقتی می‌گویید صادرات مربی به کشورهای دیگر، ما باید اول مربیان خودمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ قبول داشته باشیم و بعد به صادرات فکر کنیم. ما باید به زمانی برسیم که تمام مربیان ما داخلی باشند. ما از لحاظ انتقال پول در مضیقه هستیم و باید از مربیان داخلی استفاده کنیم و اگر این اتفاق بیفتد به صادرات مربی هم می‌توانیم فکر کنیم.

بیشتر بخوانید:

غایبان استقلال در دیدار با فولاد مشخص شدند

سومین تست کرونای استقلالی‌ها منفی شد

 

 

تگ ها


میرشاد ماجدی فدراسیون فوتبال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال