ماجدی: یکی از نکات مثبت استراماچونی کم مصاحبه کردن است

میرشاد ماجدی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران یکی از ویژگی‌های مثبت استراماچونی سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان را تمرکز روی تیم و کم مصاحبه کردن می داند....

به گزارش مدال، میرشاد ماجدی درباره مشکلات مالی باشگاه استقلال و صحبت‌های اخیر آندره‌آ استراماچونی اظهار داشت: استقلال و پرسپولیس در سال‌های گذشته معمولاً با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم کرده‌اند و برخی مواقع پیش آمده که پرداختی‌ها به تعویق افتاده است.

وی با اشاره به اظهارات اخیر معاون اجرایی باشگاه استقلال تصریح کرد: هادی مباشری در مورد مسائل مالی صحبت و به هزینه‌های این مدت اشاره کرد. بخشی از درآمدهای استقلال به پرداخت بدهی‌ها اختصاص یافت تا با کسب مجوز حرفه‌ای، خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا از بین برود. ضمن اینکه درصدی از قراردادهای بازیکنان هم پرداخت شده است. با این حال باشگاه تلاش می‌کند دریافتی بازیکنان را به حدی که باید باشد، برساند.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره شایعات اخیر مبنی بر مهلت دو هفته‌ای استراماچونی به استقلال خاطرنشان کرد: بسیاری از این شایعات از صفحات مجازی شکل می‌گیرد. حتی من شنیدم که خیلی زود تیم بعدی استراماچونی را تعیین کردند و تیم اودینزه مطرح شده است. این خبرها هواداران را عصبی و ناراحت می‌کند، اما آنها نباید به چنین شایعاتی توجه کنند.

ماجدی با بیان اینکه برخی می‌خواهند کام هواداران را تلخ کنند و به همین دلیل در صفحات مجازی شیطنت می‌کنند، به تسنیم گفت: مگر می‌شود باشگاه پول داشته باشد و به بازیکنان ندهد؟! هیئت مدیره همیشه در تلاش است تا مشکلات مالی را حل کند و پرداخت حق و حقوق بازیکنان نیز همیشه جزو اولویت‌ها قرار دارد.

وی با اشاره نتایج خوب استقلال در هفته‌های اخیر و تأثیر حضور استراماچونی در این تیم خاطرنشان کرد: یکی از نکات مثبت این مربی، کم مصاحبه کردن است و استراماچونی به جای مصاحبه، روی کارش تمرکز می‌کند. مسائلی را که استراماچونی در تمرین با بازیکنان کار می‌کند، در زمین پیاده می‌شود و خوشبختانه ارتباط خوبی بین این مربی و بازیکنان ایجاد شده است. استراماچونی چیزی را که از بازیکنان می‌خواهد، به خوبی به آنها انتقال می‌دهد. امروزه در دنیای فوتبال ارتباط بسیار مهم است و در کلاس‌های مربیگری، اهمیت زیادی به این موضوع می‌دهند.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقال در پاسخ به این پرسش که آیا این تیم می‌تواند در لیگ نوزدهم به مقام قهرمانی برسد یا خیر، تصریح کرد: صحبت کردن در مورد قهرمانی از حالا خیلی زود و سخت است و باید ببینیم در نیم‌فصل دوم چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. چهار تیم بالای جدول در نیم‌فصل دوم، درگیر لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود و رقابت‌های جام حذفی هم برگزار می‌شود. باید دید کدام تیم در فشردگی مسابقات شرایط بهتری خواهد داشت و اتفاقات بسیار تأثیرگذار است.

بیشتر بخوانید:

باشگاه استقلال خبر داد؛ به زودی مطالبات از اسپانسر وصول می‌شود

تگ ها


میرشاد ماجدی ماجدی استراماچونی اخبار استراماچونی عضو هیئت مدیره استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال