ماجراجویی جدید ستاره ایرانی در اروپا

کریم انصاری‌فرد به احتمال فراوان به زودی از ناتینگهام فارست جدا خواهد شد....

کریم انصاری‌فرد به احتمال فراوان به زودی از ناتینگهام فارست جدا خواهد شد.

مهاجم ایرانی ناتینگهام فارست که شانس چندانی در فصل جاری برای پوشیدن پیراهن این تیم نداشته به احتمال فراوان در تابستان پیش رو به عضویت یک تیم جدید درخواهد آمد.
به گزارش خبرنگار مدال، کریم انصاری‌فرد در فصل جاری روزهای خوبی را در فوتبال باشگاهی پشت سرنگذاشته است. با وجود نمایش خوب در جام جهانی 2018، انصاری‌فرد جایی در ترکیب اصلی المپیاکوس نداشت و در روز پایانی نقل و انتقالات زمستانی به عضویت ناتینگهام فارست در چمپیونشیپ انگلیس درآمد. عدم صدور مجوز بازی این بازیکن باعث شد وی  چند ماه از میادین دور باشد و در ادامه نیز وی نتوانست جای ثابتی در ترکیب ناتینگهام پیدا کند و تنها یک بار در ترکیب اصلی این تیم به میدان رفت و یک بار نیز موفق به گلزنی شد. با چنین آماری، جدایی انصاری‌فرد از ناتینگهام فارست پس از پایان فصل جاری قطعی به نظر می‌رسد و این روزها اخبار زیادی پیرامون این موضوع در رسانه‌های نزدیک به ناتینگهام فارست منتشر می‌شود.
پس از یک فصل ناامیدکننده در رده باشگاهی، انصاری‌فرد نیاز به انتخاب بهتری دارد تا بتواند سال‌های بیشتری را در فوتبال اروپا تجربه کند. در این میان برخی رسانه‌های یونانی خبر از بازگشت این بازیکن به المپیاکوس داده‌اند، احتمالی که بعید است و با توجه به اینکه المپیاکوس شانس چندانی برای کسب عنوان قهرمانی سوپرلیگ یونان ندارد به نظر می‌رسد این باشگاه یونانی به دنبال گزینه‌های گران‌قیمت‌ و پر سر و صدا برای خط حمله خود باشد. این در حالی است که انصاری‌فرد چند پیشنهاد نیز از سایر تیم‌های یونانی دریافت کرده اما به نظر می‌رسد وی تمایلی به بازگشت به یونان نداشته باشد چرا که برخی منابع از احتمال انتقال وی به فوتبال ایتالیا خبر داده‌اند. انصاری‌فرد پیش از این سابقه بازی در اسپانیا را هم داشته و در صورتی که حضور وی در ایتالیا قطعی شود وی بازی در چهارمین لیگ اروپایی را تجربه خواهد کرد.