ماجراجویی کاتالان‌ها برای پیدا کردن جانشین سوارز

باشگاه بارسلونا این روزها در تکاپو است تا جانشین مطمئنی برای لوئیس سوارز مهاجم مصدوم خود برای ادامه فصل پیدا کند....

به گزارش مدال، «لوئیس سوارز» مهاجم اروگوئه‌ای بارسلونا به دلیل مصدومیت تا پایان فصل جاری قادر به همراهی بلوگرانا نخواهد بود و به همین دلیل آبی‌اناری‌ها به دنبال جذب یک مهاجم هدف مطمئن در زمستان هستند و جدیدترین نام در لیست مهاجمان مدنظر آنها «ویسام بن‌یدر» مهاجم موناکو است که فصل گذشته با پیراهن سویا در لالیگا بازی کرده.

بارسایی‌ها برای جلب رضایت باشگاه فرانسوی پیشنهادی به ارزش 67 میلیون پوند برای جذب بن‌یدر ارائه کرده‌اند. سران بارسا پس از ناکامی در جذب «پیر امریک اوبامیانگ» از آرسنال و «تیمو ورنر» از لایپزیگ به دنبال جذب بن‌یدر افتادند اما در کنار او آبی‌اناری‌ها یک گزینه دیگر را نیز زیر نظر دارند. «لائوتارو مارتینز» مهاجم گلزن و جنگنده آرژانتینی اینتر هدف بزرگ بارسایی‌ها است و احتمالا این باشگاه در تابستان برای جذب هم‌وطن مسی تلاش کند.

بیشتر بخوانید:

بارسلونا چطور غرق شد؛ وقتی مسی بی‌اثر می‌شود!

بمب نقل‌وانتقالاتی بارسلونا در آستانه انفجار

والنسیا 2 بارسلونا 0 ؛ آبی‌اناری‌ها در مستایا نقره‌داغ شدند

تگ ها


بارسلونا بلوگرانا آبی و اناری‌ها پیر امریک اوبامیانگ ویسام بن یدر تیمو ورنر لائوتارو مارتینز اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان پیر امریک اوبامیانگ لوییز سوارز تیمو ورنر ویسام بن یدر لوتارو مارتینس آرسنال لایپزیگ بارسلونا موناکو اینتر میلان لیگ برتر لوشامپیونه فرانسه سری آ لالیگا Bundesliga فوتبال