ماجرای استرا واستقلال/درآمد میلیاردی ایجنت وحضور دلال در مراسم معارفه!

ماجرای برخی اختلافات میان سرمربی ایتالیایی استقلال و مدیران این باشگاه گویا ادامه دارد......

به گزارش خبرنگار مدال، اواخر هفته گذشته ادعای خبرنگار ایتالیایی مبنی بر احتمال استعفای استراماچونی و تایید این خبر توسط همسر استرا در استوری اینستاگرام جنجال هایی را حواشی باشگاه استقلال ایجاد کرد.

پس از آن اما همان خبرنگار ایتالیایی اعلام کرد که موضوع فعلا ختم به خیر شده و در صورت اجرایی شدن تعهدات، استرا فعلا در ایران می ماند اما شب گذشته امیرحسین فتحی رسما اعلام کرد که برای سر و سامان دادن به برخی مشکلات، روز یکشنبه جلسه ای با استراماچونی خواهد داشت که این موضوع نشان می دهد اوضاع آنچنان هم که تصور می شد آرام نشده است.
برخی منابع اعلام کرده اند که عدم توانایی باشگاه استقلال در جذب برخی بازیکنان مدنظر استراماچونی و البته نبود امکانات کافی و وافی مورد نیاز استرا، دلیل اصلی این اختلافات است. برخی دیگر اما نگرانند که نکند استرا، شفر بشود و بخواهد به سبک و سیاق مربی آلمانی در انتقال بازیکنان مدنظرش به استقلال عمل کند!
امروز برخی رسانه ها مدعی شدند که انتقال استرا به استقلال موجب درآمد ۱۱ میلیون دلاری برای مدیربرنامه های مربی شده است و طبق توافقات انجام شده بین ایجنت معروف و استراماچونی، سرمربی ایتالیایی استقلال باید ۴ بازیکن و یا حداقل ۳ بازیکن از او برای استقلال بگیرد که یکی از این بازیکنان هم میلیچ بوده است. اگر این موضوع درست باشد، نباید متعجب بود که این مدیربرنامه به دنبال آن باشد که موجبات انتقال بازیکنان مدنظر استراماچونی را هم به استقلال فراهم کند. مدیر برنامه‌های استراماچونی، فدریکو پاستورلوی معروف است که مدیربرنامه بازیکنان و مربیان سرشناسی است از جمله لوکاکو که اخیراً از منچستر_یونایتد به اینتر پیوست.
محمد تقوی، پیشکسوت و کارشناس فوتبال ایران امروز در توئیتی جالب توجه نوشته است: توییت قبلی ام مبنی بر توانایی سرمربی جدید استقلال به مذاق خیلی‌ها خوش نیامده است در جلسه معارفه سرمربی جدید حضور دلال بین المللی در کنار جناب معاون موجب افتخار فوتبال ایران شده که همین موضوع نشان می‌دهد دلالان در فوتبال ایران خیلی خوب فریب فوتبال دوستان را یاد گرفته اند.
باید دید در جلسه ای که قرار است فردا در باشگاه استقلال برگزار شود ماجرا به خیر و خوشی به اتمام می رسد یا استقلال همچنان با دنیایی از حواشی لیگ را آغاز می کند!

 

بیشتر بخوانید:

پروسه شفر سازی از استراماچونی!/ استقلال باید این معادلات را حل کند

تگ ها


باشگاه استقلال اختلافات_استراماچونی استقلال سرمربی ایتالیایی مدیرعامل استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال