ماجرای انتخاب نام کریس رونالدو برای یک بز!

انتخاب نام کریس رونالدو برای یک بز در یک امتحان کلاسی به سوژه اصلی کاربران ورزشی در سراسر دنیا تبدیل شده است....

به گزارش مدال، امتحان‌های مختلف همیشه درجاتی از هراس را به دانش‌آموزان تزریق می‌کنند. اما یکی از بدترین استرس‌ها برای دانش‌آموزان زمانی است که هیچ پاسخی برای سوال‌ها ندارند و مجبورند به پاسخ‌های جعلی رجوع کنند.
یک دانش آموز که امتحان زبان فرانسه داشت در ترجمه نوعی بز نوشت کریستیانو رونالدو و البته از نام مسعود اوزیل نیز در بخش دیگر از ترجمه‌های خود استفاده کرد.

شکی نیست که این دانش آموز سر به هوا موفق نشد نمره مناسبی دریافت کند اما برگه امتحانی او سوژه شبکه‌های اجتماعی شد. این دانش آموز نوجوان که احمد نبیل نام داشت در بخشی از امتحان زبان فرانسه خود با تصاویری از حیوانات مختلف روبه‌رو شد که باید نامشان را می‌نوشت. بنابراین وی در زیر تصویر بز اولین نامی که به خاطرش رسید یعنی رونالدو را حک کرد.

احمد طرفدار منچسرسیتی است اما بازی دیگر تیمها را دنبال می‌کند. جالب است که معلم احمد بدون هیچ اخطاری برگه او را صحیح کرد اما احمد تصمیم گرفت برگه خود را در شبکه‌های اجتماعی پخش کند. اکنون احمد ممکن است در امتحان فرانسه شکست خورده باشد، اما وی در توییتر به دلیل برگه امتحانش که نمره A هم گرفته بسیار محبوب شده و بیش از 16 هزار ریتوییت گرفته است.

بیشتر بخوانید:

افشاگری جنجالی سپ بلاتر علیه کریس رونالدو

تگ ها


کریس رونالدو نام بز رونالدو اخبار رونالدو ماجرای بز و رونالدو کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال