Banner

ماجرای بهترین تکل فصل در استرالیا! +عکس

در حالی که ویروس کرونا اکثریت لیگ های دنیا را به حالت تعطیل در آورده است، رقابت های فوتبال در استرالیا دنبال می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رقابت روز گذشته تیم دوم جدول ۱۱ تیمی رقابت های لیگ استرالیا با تیم هشتم این مسابقات وسترن سیتی واندرز صحنه ای به همراه داشت که می توان آن را یکی از مهیج ترین لحظات فوتبال فصل جاری فوتبال دنیا قلمداد کرد؛ جایی که مدافع ملبورن سیتی کریس گود با تکلی استثنایی مانع گلزنی سایمون کاکس مهاجم حریف از دهانه دروازه و در شرایطی شد که توپ فقط چند صدم ثانیه با رد شدن از خط دروازه فاصله داشت.


این تکل واکنش های زیادی در شبکه های اجتماعی و توئیتر به همراه داشته و بسیاری از آن به عنوان بهترین تکل فصل یاد کرده اند.


کریس گود در پایان بازی در مورد این صحنه گفته است:« اگر بخواهم صادق باشم، من کاملا در آن لحظه آخر خیلی خوش شانس بودم. این اشتباه خودم بود که باعث به وجود آمدن این صحنه شد ولی خوش شانس بودم که این زمان را به دست آوردم تا برگردم و جبران کنم. این وضعیت خیلی وحشت آور بود؛ زمانی که شما اشتباه می کنید، قلبتان شروع به سریع تیپیدن می کند. در ابتدا فقط فکر می کردم فرصتی برای تکل زدن وجود دارد و پیش خودم گفتم به عقب برگرد و هر کاری از دستت برمی آید، انجام بده. خوش شانسی من بودم که هریسون دلیریج هم آنجا بود و با کمک هم توانستیم توپ را از روی خط دروازه برگردانیم.»

کریس گود مدافع ملبورن سیتی در این صحنه تکلی استثنایی برای جلوگیری از ورود توپ به دروازه زد

  این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت تا کریسون گود ملبورن سیتی را همچنان در رده دوم جدول حفظ کند و واندز هم نتواند به رتبه ای بهتر از هشتمی برسد.

کریسون گود از عقب خود را به سایمون فاکس رسانده تا از گلزنی این مهاجم جلوگیری کند.


  گود در سال ۲۰۱۲ به نیوکاسل انتقال پیدا کرد ولی پیش از اینکه در سال ۲۰۱۸ از این تیم جدا شود، تنها دو بازی رسمی برای تیم اول انجام داد.

چهره ساکس مهاجم وسترن سیتی واندرز پس از سوختن این فرصت طلایی.

بیشتر بخوانید:

۳ گل تا آقای گلی سردار آزمون در روسیه

ورزشگاه جدید اورتون به نام میلیاردر روس

تگ ها


فوتبال جهان استرالیا فوتبال