ماجرای دیگری بازیکن ذوب‌آهن در هواپیمای قطری

بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان حین بازگشت به ایران پس از بازی با الاتحاد عربستان درون هواپیما با یکی از مهمانداران درگیر شد....

به گزارش مدال، سفر تیم ذوب‌آهن به دوحه بدون حاشیه نبود و ابیا بووی باکر، بازیکن نیجریه‌ای این تیم در هواپیما درگیر ماجرایی عجیب شد. داستان از این قرار است که تلفن همراه این بازیکن در طول پرواز رفت تیم ذوب‌آهن از تهران به دوحه به زیر صندلی می‌افتد و به دلیل عدم دسترسی به زیر صندلی وی نمی‌تواند تلفن همراهش را در اختیار بگیرد. دستکاری کردن سیستم اتوماتیک صندلی از سوی او باعث می‌شود تا صندلی هواپیما دچار نقص شود. از سوی دیگر عصبانی شدن باکر به دلیل اینکه نمی‌توانست گوشی موبایل خود را در اختیار داشته باشد، باعث ایجاد درگیری بین او و مهماندار این هواپیمای قطری می‌شود.

این درگیری برای بازیکن نیجریه‌ای ذوب‌آهن گران تمام می‌شود و بعد از فرود هواپیما در فرودگاه دوحه به این بازیکن اجازه خروج داده نمی‌شود. در حالی که پرواز ذوبی‌ها ساعت 17:30 در دوحه فرود آمده بود این بازیکن در نهایت با تلاش‌های سعید آذری، مدیریت باشگاه می‌تواند ساعت 30 دقیقه بامداد روز بعد از فرودگاه مجوز خروج بگیرد.

البته این همه‌ی ماجرا نیست و تبعات این اتفاق در بازگشت تیم از دوحه به تهران گریبان‌گیر بازیکن نیجریه‌ای می‌شود و این بازیکن به دلیل مشاجره در مسیر رفت با مهماندار هواپیمای قطری در لیست سیاه این شرکت قرار می‌گیرد و نمی‌تواند به همراه تیم به ایران بازگردد. این بازیکن در نهایت از طریق شیراز شب گذشته به ایران باز می‌گردد.

بیشتر بخوانید:

حدادی‌فر: تیم‌های ایرانی با این شرایط نمی‌توانند قهرمان آسیا شوند

 

تگ ها


درگیری بازیکن ذوب آهن تیم ذوب آهن ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال