ماجرای سلفی گرفتن بیرانوند با مورینیو

سنگربان تیم ملی گفت که بازی به بازی پیش می رویم و در این رقابت ها ابتدا روی بازی با هنگ کنگ تمرکز داریم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حاشیه اردوی تیم ملی ایران، محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر در تمرینات تیم ملی حاضر شد و با بازیکنان به گفتگو پرداخت. در بخشی از این برنامه او با علیرضا بیرانوند، سعید عزت اللهی و علی قلی زاده به بحث و گفتگو پرداخت.


بیرانوند درباره یادگیری زبان انگلیسی و اینکه در گفتگو با مربی تیم فارسی را نیز قاطی صحبت هایش کرده است، گفت: چیزهایی که به زبان انگلیسی یاد گرفته بودم را به مربی آنتورپ گفتم. به انگلیسی از او پرسیدم: چه اتفاقی افتاده است؟ مربی هم پاسخ داد: چرا؟ من نیز در جواب او گفتم چون من دروازه بان اول تیم هستم. چه اتفاقی افتاده که بازی نمی کنم؟ در آخر هم به او گفتم صبر کن ما هم خدایی داریم. البته من به مربی زبان لری را یاد دادم به نحوی که او با من لری حرف می زد.


بیرانوند درخصوص دیدار با مورینیو گفت: بعد از بازی در حال عبور از رختکن بودم که مورینیو به من گفت تو دروازه بان خوبی هستی. بعد به او گفتم تا بدنت داغ است بیا یک سلفی با هم بگیریم. (با خنده)


بیرانوند در خصوص ۴ دیدار حساس تیم ملی در این رقابت ها گفت: باید تمام تمرکزمان را روی بازی با هنگ کنگ بگذاریم. زمانیکه ما در جام جهانی بودیم و قرعه کشی انجام شد با اسپانیا، پرتغال و مراکش همگروه شدیم. ما در مدت ۳ ماه تا شروع رقابت ها، اصلا به بازی با اسپانیا فکر هم نمی کردیم.


وی ادامه داد: تمام تمرکز ما فقط روی بازی با مراکش بود. در فاصله ۳ روز تا بازی با اسپانیا، فقط آن مدت را زمان داشتیم تا این تیم را آنالیز کنیم. ما در مدت ۳ ماه، فقط مراکش را آنالیز کردیم تا توانستیم این تیم را ببریم.

بیشتر بخوانید:

بیرانوند با ژست هرکول در تیم ملی! (عکس)

روایت هافبک تیم ملی از بی‌حس شدن دو انگشت!

 

 

تگ ها


ژوزه مورینیو تیم ملی ایران آ اس رم علیرضا بیرانوند فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال