ماجرای طلبکار جدید استقلال که با خاور آمد!

باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای، در خصوص حضور فرد شاکی که امروز با کامیون مقابل دفتر باشگاه حضور داشت، شفاف سازی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، امروز یک اتفاق عجیب در باشگاه استقلال رخ داد که بار دیگر از مشکلات مالی باشگاه نشات می‌گرفت. فردی ناشناس به نام پیری که گفته می‌شود از سال‌ها قبل از استقلال طلبکار است، با یک دستگاه خاور به ساختمان باشگاه رفت و قصد داشت اموال باشگاه را توقیف کند!


این مسئله منجر به واکنش رسمی باشگاه استقلال شد. آزاد یونسی مدیر حقوقی آبی پوشان در خصوص اتفاقات امروز گفت: پرونده‌ای که امروز باشگاه استقلال با آن درگیر است، متعلق به دوره مدیریت حدودا ۱۰ سال پیش است. فردیی که از باشگاه طلب دارد، در دوره مدیرعامل قبلی با حکم دادگستری به باشگاه مراجعه کرده ولی با او برخورد خوبی نشده و امروز برای گرفتن اموال باشگاه، به محل باشگاه مراجعه کرد.


وی افزود: اینکه گفته شده اموال باشگاه را این فرد برده و مسائلی از این دست، صحت ندارد. ما از ایشان فرصتی گرفتیم و مانع از این اتفاق شدیم.


مدیر حقوقی باشگاه استقلال در پایان گفت: بعد از تعیین تکلیف حق امضای دوم در باشگاه استقلال، طلب این فرد پرداخت خواهد شد. در حال حاضر کسی به جای آقای خلیل‌زاده حق امضا نگرفته و به همین دلیل، پرداخت طلب این فرد در گروی روشن شدن حق امضا است.

تگ ها


استقلال تهران