ماجرای عجیب سیگارکشیدن کودک 10 ساله در لیگ ترکیه

حین پخش مسابقات لیگ فوتبال ترکیه تصویری از یک شخص در حال سیگارکشیدن از تلویزیون پخش شد، که موجی از انتقادات را در این کشور به دنبال داشت....

حین پخش مسابقات لیگ فوتبال ترکیه تصویری از یک شخص در حال سیگارکشیدن از تلویزیون پخش شد، که موجی از انتقادات را در این کشور به دنبال داشت.

به گزارش مدال، همه چیز از زمانی شروع شد که یک هوادار فوتبال که کودکی ده ساله به نظر می‌رسید در حال تماشای فوتبال و سیگار کشیدن دیده شد، این ماجرا موجی توییتری به راه انداخت.

درواقع این تصویر توجه هزاران نفر از کاربران توییتر را به خود جلب کرد. مردم تحت این تصور بودند که این کودک با سیگار کشیدن از بین می رود. این ویدئو خیلی زود ویروسی شد و مردم را شوکه و عصبانی کرد. در تصاویر این ویدئو ظاهراً کودک بیشتر از 10 سال سن ندارد، اما می‌توان سیگار کشیدن وی را مشاهده کرد.

پس از مدتی خبر رسید که این ماجرا از اساس اشتباه بوده است. به نظر می‌رسد که این "کودک" در واقع پدری 36 ساله است که از بازی همراه با پسرش لذت می برده اما کوچک جثه و کوتاه قامت است. البته فراموش نکنیم که سیگار کشیدن در اماکن عمومی از جمله استادیوم‌های ورزشی در ترکیه ممنوع است و می‌تواند جریمه‌ای هم داشته باشد و این مرد ممکن است با جریمه 69 لیر ترکیه (حدود 13 پوند) روبرو شود.

بیشتر بخوانید:

رجب طیب اردوغان و رویای ملتی که پرپر شد

ماجرای عجیب سیگارکشیدن کودک 10 ساله در لیگ ترکیه